Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Tudnátok tanácsot adni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval,18 éves vagyok. Van egy férfi akibe bele zugtam,vagy tulajdonképpen nem is tudom,mit érzek. Néha hiányzik,nagyon sokszor eszembe jut és néha vágyom rá,hogy megcsókoljon megöleljen,DE 38 éves és felesége is van és egy gyereke. Egy héten többször is látom és egyszerűen nem tudom,mit érzek,mert amikor nincs velem/nem látom akkor hiányzik,de amikor meglátom hirtelen nem is érdekel vagy nem tudom,olyan mintha undorodnék tőle,de közben nem is.... szerintetek a kora miatt lehet? teljesen össze vagyok zavarodva. Aludni sem tudok emiatt

2018. jan. 27. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagy. Ne egy családos ember után folyasd a nyálad, aki öreg hozzád, másnak nylja a punciját esténként st, mikor tele a világ fiatal, jóképű fiatal srácokkal, akik csak rád várnak. Tudod mit csinálnék ha újra 18 lennék. Pasiznék, flörtölnék, kacérkodnék a 18-30 éves fiúkkal, és azt próbálnám ki, amelyiket épp a kedvem tartja.


30N

2018. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes vagy kerdezo. Csak dugnal vele, de szegyelled meg magadnak is bevallani. Messze van a ketto egymastol. De nem olyan nehed helyzet az neked.
2018. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne ba.d szét a családját. ne légy ribi.
2018. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz megszorulva, h családos embert akarsz...vagy ennyire unalmas az életed, h másikét szétvernéd, szép..
2018. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok és nem volt barátom se.
2018. jan. 27. 22:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem arra vágysz, hogy valaki szeressen téged és ez a férfi megtestesíti számodra az ideális társat. Valószínűleg látod rajta hogy megbízható, szereti a családját, szellemes, kedves és te is vágysz már egy ilyen emberre az életedben.

Ameddig nem kezdesz el ráhajtani a pasira, addig ez rendben is van. Csak vágyódás és az a jó ha az is marad.

2018. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!