Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 17 év korkülönbség, és ő apám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 év korkülönbség, és ő apám munkatársa, összejöjjek vele?

Figyelt kérdés

Én 18 és megtetszett nekem egy 35 éves jólkarbantartott elképesztôen szexi pasi. A korából simán letagadhat. Úgy néz ki mint egy 25 éves. Már rég óta vonzanak az idősebbek. Nem volt más vele csak egy csók, de az épp elég volt, hogy még mélyebbre ássa az érzést amit iránta érzek...


Egyfolytában ô jár a fejembe, úgyérzem,hogy nélküle nem tudok létezni. Èn akarom ôt., szerintetek próbáljam meg vele?

Csak attól félek, hogy a szüleim nagyon ki lesznek akadva, mert elég jól ismerik is, mert ő az apám munkatársa. Egyszerűen tanácstalan vagyok.



2018. jan. 28. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Persze, gyere össze vele, feltétlenül.
2018. jan. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ma már gyakori az ilyen kapcsolat, meg azt mondod fiatalos is. Inkább azzal lenne baj, hogy mivel kb apád lehetne, ezért ez már egy akkora generációs különbség, hogy szerintem pár hónapon belül kiutkozne a gondolkozasotokban meg úgy minden masban is a korkülönbség. Egy próbát megérhet, ha apud nem szalad ki tőle a világból, te ismered. :) Az enyém tuti kiakadna. De szerintem a saját érdekedben olyat válassz, aki korban közelebb van. Ha te is idősebb lennel akkor ez áthidalható lenne, de te még egy középiskolás kamasz vagy, o meg egy dolgozó felnőtt.
2018. jan. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a korkülönbség áthidalható probléma, de azért két dolgot tisztázni kell, mielőtt összejönnél vele. 1) hogy ő nem csak szexkapcsolatot keres-e veled (inkább most derüljön ki, mint hogy akkor ess pofára amikor már teljesen bele vagy esve), és 2) hogy mi történne ha szakítanátok. Apádnak ugyanúgy a munkatársa maradna, és nem biztos, hogy jó ötlet így kitolni vele.
2018. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A szokásos fiatal lány, idősebb pasi. Nincs új a Nap alatt. 😂 Szerintem ebből gyémántlakodalom lesz. Ja mégse. Nem szánalom, hogy 35 éves létére 18-assal smacizik...
2018. jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
aranyos passzold
2018. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Komoly kapcsi biztos nem lesz belőle, de jó szex miért is ne...irigyekkel ne foglalkozz..
2018. jan. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na most ha 35, de 25-nek néz ki, akkor mit számít, hogy 35? Akkor kereshetnél egy neked korban megfelelőt is.
2018. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Apukádnak küldd át ezt kérdést, ő tudja a tuti választ! ;)
2018. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Attól félek, hogy Apa élve nyúzná meg ôt ha meg tudná... :S

To hogy mondanátok el?

2018. jan. 28. 11:15
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem apukád nem csak a kollégáját nyúzná meg hanem téged is!

Talán néhány szex beleférne, de nagy-nagy titokban!!!

2018. jan. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!