Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apám miért nem engedi a pasizást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domicica kérdése:

Apám miért nem engedi a pasizást?

Figyelt kérdés
13/ vagyok és 7.es. :D Most a nyári szünetben ismerkedtem meg egy 18 éves fiúval. Ha megyek táncra mindig elkisér vagy hazahoz kocsival, de csak az utca elején rak ki mert apám nehogy meglássa -.-.. Tegnap volt az első csókom vele . nagyon jól éreztem magam. :)) ESTÉNKÉNT KI SZOKTAM SZÖKNI AZ ablakon és kicsikázunk. a szüleim persze nem vették észre szerencsére :)) Apámnak már felhoztam ezt a témát de hallani sem akar róla.. anyámmal már nagyjából megbeszéltem a fiúzást de még neki sem mondtam el hogy van barátom.. Hogyan tudnám ezt velük megbeszélni?? SEGITSÉG SOS

2012. aug. 31. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen még minden értelemben kislány vagy. Ha a pasi hozzád nyúl, bűncselekményt követ el. A szüleid pedig féltenek. Azt nem értem, hogy mit nem értessz.... Szerinted mit akar tőled egy 18 éves pasi? A lelkedet??? Szerintem megd.gni... ennyi.. csak a hús vagy neki...

Feltéve, ha nem kamu a sztori:))))

2012. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Apád helyében bezárnálak a pincébe.
2012. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert ő is pasiból van és tudja milyenek és nyilván félt ez az egyik. A másik meg, hogy 13 éves vagy...szerinted mit akarhat tőled egy 18 éves? Max megdugni, amit meg még 14 év alatt büntetnek, mivel teljesen más a felfogása, viselkedése egy 18 évesnek, mint egy 13-nak.
2012. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez kamu !
2012. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Talán mert fiatal vagy? Főleg egy 18 éves fiúhoz?


Az én lányom is 13... ha beleesne egy osztálytársába, vagy egy 14 éves srácba, egy rossz szavam nem lenne, ha úgy látnám, csak egy kézenfogós, puszizkodós kapcsolat.


De egy idősebb fiútól én is félteném, és igyekezném meggyőzni, hogy ráér még a pasizással.


De szerencsére ő még ott tart, hogy a "fiúk mind hülyék" :D

2012. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az a fiú max egy nagyon gyökér, és kislányoknál akar bevágódni, vagy megakar dugni. Ez a két lehetőség van.
2012. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Atyaég. Remélem rájönnek a szüleid és szobafogság lesz. Oltári nagy baromságot csinálsz! Most etet a srác nem sokára meg a bugyidba fog benyúlni, végül meg megdug...

A csók már megvolt, és tudod mit jelent? Kopogtatás az emeleten, hogy a földszint kiadó-e. Remélem érted.


Később fogod megérteni mekkora hülyeséget csinálsz most.

Szerintem, ha 13-14 éves lenne a barátod apád is megengedné, de ha ezt megtudja biztos kitér a hitéből.

Ne csak a menő kocsikázást lásd meg, mert megszívod a későbbiekben.


24/L

2012. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat..-.- Mindenki azt hiszi hogy meg akar dugni?? Én nem akaok vele hosszú távú kapcsolatot csak egy kis kalandot... pfúúú Amugy meg régóta ismerem a srácot ...és nagyon kedves
2012. aug. 31. 16:58
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak egy kis kalandot? Akkor keféltesd magad szét vele, Te kis miniribanc. Aztán pár év múlva nem sírj majd, ha a rendes fiúknak nem kellesz majd, mert már elterjedt a városban a híred. Sok eszed van, örülök, hogy nem én vagyok

a szülőd, mert ha az én gyerekem lennél innentől kezdve full szigorú nevelésben részesülni, amíg megjönne az eszed. Bár efelől vannak kétségeim. Most szidhatsz meg hülyézhetsz, majd 10 év múlva belátod kinek volt igaza.

Én is voltam 13 tudom mit beszélek.

2012. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyébként meg nincs lelkiismeret furdalásod, hogy saját tulajdon apád anyád átvered? Azokat az embereket, akik ételt adnak a szádba, cipőt a lábadra, meg tetőt a fejed fölé?

Ha ez kiderül az életben többé nem fognak megbízni benned. Akkor már késő lesz sírni, te kis kalandor. Grat a sok eszedhez...


Remélem lebuksz, megérdemled.

2012. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!