Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem engedi, hogy kisegítsem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a párom rendkívül régimódi anyagi tekintetben. Úgy gondolja, hogy a férfi dolga a fizetés, hiszen ő hívott meg, blablabla. Mivel ő dolgozik, én meg még ugye egyetemista vagyok, ezért szájhúzogatva bár, de elfogadom a dolgot, bár néha azért némi erőszakkal sikerült elérnem, hogy valamit én fizessek neki. Meg most már sikerült rávennem, hogy amit magamnak veszek- kaja, ilyenek- azokat tényleg én fizessem, és ne ő vegye.

De a probléma ott kezdődik, hogy mikor netalán nekem van valamennyi elköltésre szánt pénzem, de ő még mondjuk nem kapta meg a fizetését, és nincs egy vasa se, akkor nem engedi, hogy a szükségben megsegítsem. Párszor már lekéste a buszt, és nem volt pénze taxira, direkt veszekedni kellett vele, hogy adjak neki kölcsön.

Mit tehetnék, hogyan győzhetném meg, hogy nem szégyen az, ha néha én adok neki, és nem fordítva? Hiszen egy pár vagyunk, hogy kiállunk egymás mellett jóban is és rosszban is, hogy segítjük a másikat, amikor szükséges nem csak az esküvő utánra vonatkozik... Mégis, mit tehetnék?


2012. aug. 16. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont így győzd meg.:)

"nem szégyen az, ha néha én adok neki, és nem fordítva? Hiszen egy pár vagyunk, hogy kiállunk egymás mellett jóban is és rosszban is, hogy segítjük a másikat, amikor szükséges nem csak az esküvő utánra vonatkozik"

Vaaaaaaaaagy mondd neki azt, ha nem fogadja el a péznt nincs szex, tuti beválik^.^

2012. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, ő attól érzi magát férfinak, ha ő fizethet, ne foszd meg ettől az örömtől, mert majd később másnak lesz kedve fizetni...ne kasztráld.

Ha téged ez zavar, akkor viszonozd azzal, hogy veszel neki apró ajándékot, vagy főzöl neki valamit, stb.

2012. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok híve a szexmegvonós büntetésnek, az nekem is rossz... Meg jelleménél fogva rámondaná, hogy rendben, akkor nincs szex. Nem tudnám ezzel meggyőzni.

Amúgy, ha veszek neki valami kis ajándékot, azt se fogadja el, mert pénzt adok ki érte, és egy lány már ne költsön a fiúra... Oké, szeretem a lovagias felfogást, de ez azért egy cseppnyit már túlzás szerintem... :/


Köszönöm az eddigi válaszokat, de azért jöhetnek még tippek :)

2012. aug. 16. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes jelleme lehet. Tuti nem "rosszfiú"
2012. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ezt ugyanúgy nem érzem pozitív vonásnak, mint azt, hogyha minden te fizetnél. Ez konokság, és ez vszeg más területen is meg fog, vagy már meg is mutatkozik, és ahogy ennél, úgy ott is zavarni fog.
2012. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Istenkém, több ilyen nöt erre a szemét világra!
2012. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gergo_30F ***** válasza:

#6 +1

győzd meg úgy, ahogy egy nő meg tud: csókold meg, öleld át, és mondd meg neki ami itt leírtál. ;)

...ha ez nem működik, légy te is konok (mert ez bizonyos határon túl tényleg terhes), és ne fogadj el te se semmit, éreztetve a kölcsönösséget.

2012. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!