Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy ne legyek egy totál nagy barom? (én: F/18 a lány: 15)

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy bulin és ott voltak haverjaim és egy csaj aki az egyik haverom haverja volt. A csajnak állítólag bejövök nem kicsit de nekem annyira nem jött be hogy legyen belőle valami.

Viszont rég smároltam csajjal stb... és ez a lány végig simogatott ha mellettem volt és mondjuk hogy ezek kicsit felizgatott így barátainktól mikor elvonultunk akkor rávetettem magam és smároltunk meg póló alatt nyúlkáltam meg kicsit kiszívtam a nyakát. (Amúgy semmi pia nem volt bennem és benne se. Nem ittunk még 1 sört se)

A lényeg hogy csak ennyi volt, én hazakísértem ott csókkal köszönt el. Buli utáni napon kaptam tőle facebookon egy üzenetet hogy "Szeret". Annyit írt bele hogy csak ezt el szerette volna mondani hogy szeret.


Én nem akarok vele se járni se semmi és nem akarok egy paraszt lenni aki nem beszél vele többet mert csak a csókért kellet.


Mit csináljak? (Amúgy ezzel a simogatással meg szinte tálcán kínálta nekem a lehetőséget és én ez kihasználtam, nincs mentségemre semmi de ki az aki ilyen helyzetben nem használta volna ki a lehetőséget)


2012. aug. 7. 18:45
 1/8 Mókusgyilkos ***** válasza:

Pedo Bear. neki túl öreg lett volna.


egyébként de pont ez a mentséged :D és ha "csak annyit akart mondani hogy szeret" akk valszeg ő úgy van vele h úgysincs nálad esélye és bumm így lett a cochapic probléma megoldva. bár ettől még beszélhetsz vele aztán majd elválik mi lesz a vége.

2012. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Sz0pasd le
2012. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 braner_maister válasza:

Én is kihasználtam volna ezt a kis lehetőséget ne aggódj,minden férfi ilyen.Mond azt neki hogy lelkileg nem álssz készen egy újabb kapcsolatra,és hogy inkább csak legyeteket barátok.


a 2. lehetőség:legyél tökös ,és kúrd szét a lukát.)

2012. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nem használtad ki,hanem éltél vele. XD A csaj egy ribi..Lehetnék én bármennyire szerelmes biztos h nem hagynám h kiszívd a nyakam...

Tök mindegy mit csinálsz,akkor is parasztnak fog hinni...

De ha van egy kis esze,és szépen pattintod le,nem lesz baj.

2012. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most tök szarul érzem emiatt magam...

Amúgy a 2. lehetőség is sikerült volna de azt inkább kihagytam ne kerüljek nagyobb szarba :D

2012. aug. 7. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyu, én lány vagyok, és szerintem a csaj volt a hülye. ha első alkalommal így felkínálja magát, ő maga hirdeti, hogy arra való. Én nem tennék ilyet, akkor sem, ha bejössz. A csók egy dolog, de a többi tényleg túlzás. Amúgy igaza van annak a válaszolónak, hogy a "csak azt akartam mondani" az valóban kicsit lemondó, mintha tudná, hogy nem viszonzod, bár lehet annak a jele is, hogy órákig fogalmazgatta neked az üzenetet, és végül ezt írta inkább. Minden esetre írd le neki azt, amit nekünk (ne azt, hogy nem tetszik, hanem, hogy nem akarsz paraszt lenni), az is jó, amit valaki írt, hogy nem állsz készen egy kapcsolatra, vagy mondd neki, hogy neked a szándéka nem romantikusnak tűnt, inkább csak olyan volt, mintha ő is csak ennyit akarna. mert szerintem tényleg olyan. Én ilyen üzenetet sem küldenék pasinak. Nem az, hogy szerelmet vall, hanem valahogy a stílus, ahogy írja... Meg olyan nyomulás az egész ezek után. Ja, és azért a lányok nevében kösz, hogy legalább nem akarsz baromnak tűnni.


19/L

2012. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi hogy ezt leírtad :)

majd valahogy megpróbálom, még alszok rá egyet.

Csak azért fontos ez mert ismerem ismerőseit akikkel jóban vagyok szóval vele is fogok még találkozni és nem akarom hogy a társaság nézzen baromnak.


Mondjuk úgyis tudják hogy én ilyen csajozós vagyok de nem a barom féle módon. Csak ez most a társaság miatt más...

2012. aug. 8. 01:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Vessen magára 15 évesen ilyen :D csak azért kell neki pasi hogy élvezettel félrekúrjon
2012. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!