Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogyha apám nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogyha apám nem engedi meg hogy vele legyek? A párom meg közöttem 13 év a korkülönbség.

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13 na de hány évesek között? 20 és 33? vagy 13 és 26? nem mindegy...
2011. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha apád nem engedi, akkor gondolom nem 20 éves vagy, de 18 sem.

Apád jól teszi, hogy nem engedi!

2011. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A tinédzserek mindig azt hiszik, hogy a szüleik ki akarnak cseszni velük és/vagy ok nélkül korlátozzák őket. Az fel se merül bennük, hogy a szülőnek esetleg jó oka van, például már ezerszer annyit tapasztalt az emberekkel kapcsolatban, mint a gyermeke. Hallgass apádra.
2011. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást,akkor nincs gond,úgyis találtok alkalmat,hogy együtt legyetek,ha nagyom akartok,aztán apád is majd bele törődik!!A tiltással nem sok mindent lehet elérni,csak még rosszabb!!
2011. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
15 Én 28 pasim
2011. jan. 31. 12:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért így már megértem valahol. Kicsit túlkoros hozzád. Ő már lassan ott tart hogy családalapítás, te meg az első szexnél. Ennek nem túl nagy esélyt jósolok.
2011. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Belegondoltál, hogy egy 28 éves komoly férfi, mit akarhat egy 15 éves kislánykátol? Megmondjam? Egyszerűen a vele egykoru nőknél semmi esélye, te meg kislány vagy, elhiszed amit mond, befolyásolhato vagy, azt csinálod amit ő mond. Hallgass apukádra.
2011. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
aki 28 évesen egy KISLÁNYT, választ magának azzal gond van, nem is kicsi, apádnak teljesen igaza van,neked nagyon maximum egy 18-19 éves fiú való, de mivel éretlen vagy,(rögtön kiderül a kérdésedből is),még fiatalabb mert úgy 2-3 évig még nem kéne a szexel foglalkoznod,hidd el nekem nincs esélye ennek a kapcsolatnak, ő már a családalapításnál tart, te meg még csak most kezdesz fejlődni, kamaszodsz,teljesen jogos, hogy apád eltilt, sőt becsüld is meg, hogy törődik veled, manapság a szülők egyrésze lesz*rja a gyerekeiket, egyre több kis 12-16 éves szexel orba-szájba, zűllik el stb. örülj neki hogy rád figyelnek a szüleid, és nem engedik, hogy hülyeséget csinálj 21/L
2011. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ö apám munkatársa és velünk lakik és nyakig bele vagyok esve és ö is belém
2011. jan. 31. 13:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Pontosítok: ő nincs beléd esve, de élvezi, hogy te odáig vagy érte, és úgy ugráltathat, ahogy csak kedve tartja. Felejtsd el gyorsan, de én apukád helyébe kiraknám azt a jó barátot lakjon máshol, főleg ha az lányomat akarja k*félgetni, repülne rögtön.
2011. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!