Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá a páromat az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a páromat az orális szexre?

Figyelt kérdés

nekem nem nagyon csinálja, mondjuk egy évben 2x,3x. azt hogy én csináljam neki picit gyakrabban meg engedi. pedig én szét nyalnám minden nap. azt mondja hogy gusztustalan. valahogy meg kéne szerettetni vele.

44F



2018. febr. 22. 21:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem dugjad a seggét heti 5 ször :D
2018. febr. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

1# válaszoló voltam.

Szerintem ezért nem szabad elhagyni a másikat, ez nem olyan igény, amit ne lehetne helyettesíteni.

Én cserébe minden nap elkapom, bármilyen pózban, és szét cuccolom :D

Imádom, szeretem, és ezért biztosan nem hagyom el.

2018. febr. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz... tapasztalatból mondom. Aki tudja, hogy szeretnéd, és nem csinálja, sőt nem is engedi, abban ez alapból hiányzik. Jobb, ha beletörődsz.
2018. febr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
6%

Nem félrelèpni kell hanem szakítani ha nem tetszik valami. Persze könnyebb a másikat becsapni..

Gusztustalan vagy hogy a megcsaláson jár az eszed. Tipikus gerinctelen féreg..

2018. febr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

Van egy régi vicc a cigány orvosának panaszolja az asszony nem akarja leszopni, a doktor tanácsára bekeni csokival.

Miután visszamegy az orvosához; beszámol róla, hogy az asszony nem fért hozzá a farkához a gyerekektől.

Kezdetnek szerezz be ízesített gumit, és fokozatosan ráérez a dologra, hogy benedvesedik, ha szophatja. Egyébként alacsony libidójú nő sosem fog szopni, csak, ha anyagi gondjai támadnak.

2018. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Elkéstél!!! Ha mégis megcsinálja undorból, köszönöm szépen inkább ne!
2018. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy elélvez veled a közösüléskor? Néha megesik, hogy akaratlanul is bosszút áll azzal, hogy megtagadja tőled, amire vágysz.

Ha tévednék, elnézést kérek..

2018. febr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!