Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá a páromat az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a páromat az orális szexre?

Figyelt kérdés

nekem nem nagyon csinálja, mondjuk egy évben 2x,3x. azt hogy én csináljam neki picit gyakrabban meg engedi. pedig én szét nyalnám minden nap. azt mondja hogy gusztustalan. valahogy meg kéne szerettetni vele.

44F



2018. febr. 22. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Sajnos sehogy. :(

Akkor te még jó helyzetben vagy :(

Én egyszer kaptam talán valami kezdeményt, de abbahagyta.

Legalább minden nap megengedi, hogy én csináljam, és nagyon élvezi.

41ff

2018. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%

Hát nagy marha vagy,hogy még mindig vele vagy, évek óta!

Már bocsi. Boldog ember lehetsz! Dobd ki a pics.ba,aztán keress olyat aki nem ilyen finnyás,úrihölgy,és te is boldogabb leszel!

2018. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Én szeretem csinálni, de ha a nőm nem cumizna le, biztos én sem adnám meg neki azt az örömöt, hogy kinyalom. Amúgy szerintem az ilyen kis finnyásokat sehogy nem fogod tudni rávenni..
2018. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Én nem értem ezeket a nöket. Nöként mondom. Szerintem az orál oda vissza totálisan fantasztikus.
2018. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%

Ne vele csináld, hanem mással ;)


21/L

2018. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%

"Hogy vegyem rá a páromat az orális szexre?"


44 évesen drágaságom? :/

Sehogy.


Fogamzásgátlót szed? Magyarán hagyja a tiszta beleélvezést?


Ha igen, akkor tessék csak beérni annyival... sőt...

Én azt nem értem, az utóbbi évtizedben miért jöttek divatba a mindenféle orális/anális/mittudommégmilyen baromkodások... de ráadásul úgy, hogy az idősebb korosztály is az éretlen/bujálkodó tinik mintájára kitalálja, hogy ez neki valójában kell.

Mintha krvulna a világ elfele =(


Ha nem, akkor... nem ezt kéne megszerettetni vele, hanem neked nem efféle perverziókkal helyettesíteni az eredeti vágyat.

Esetleg valóban, ha ez annyira nagy gond, keresni mást. De azt nem fogja mondani senki se, hogy ez 44 évesen már nem kínos...

2018. febr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Kedves #6,

amit a mai világ torzult nemi erkölcsének gondolsz, az bizonyíthatóan legalább 3000 éves népszokás. Kb. ilyen idősek azok görög tálak, vázák, amelyeken orális, anális, többes és ilyesféle szexuális örömöknek hódolnak az ábrázolt alakok.

Nem vagyunk egyformák (szerencsére), ha neked nincs ilyesmire igényed, az engem nem zavar, de kérlek, hagyd meg nekem annak a lehetőségét, hogy nekem más vágyaim legyenek, mint neked.

De gustibus non est disputandum, mondták a rómaiak. Ők is gyakorolták az orális, és a többi érintkezást. :)

2018. febr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%

#6, valami visszavonult fapina lehet az apácarendből...:D

És mindezt úgy írja le, mintha a világ összes nője pont olyan ortopéd lenne, mint ő.

2018. febr. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Valaki írta hogy próbáljam más valakivel, gondoltam már rá hogy félre lépek de még nem tettem meg.
2018. febr. 23. 05:28
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Mennyi ideje vagytok együtt? De ha veled hasonló korú, és eddig se neked, se másnak nem nagyon sikerült rávenni, akkor szerintem már ezután sem fog...
2018. febr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!