Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám jól kielégíteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám jól kielégíteni orálisan a páromat?

Figyelt kérdés
A párom azt mondta hogy jó lenne, ha lecuppantanám, viszont én ezelőtt még sosem próbáltam. Ma úgy adódott, hogy megpróbáljuk, de nem volt valami jó. Azt mondta, hogy fogazok, és nem élvezte, én sem élveztem, mert büdös volt a pénisze. Hogyan tudnám megtanulni? És mit lehet tenni a szag ellen?

2016. aug. 22. 19:54
 1/9 RRR ***** válasza:
100%

olvass

nézegess a neten

a drága párod meg "cuppantás" előtt mossa meg

és NE CSAK akkor.....

2016. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát eléggé illúzió romboló ha egy pasinak szagos a pénisze.. Előbb zuhanyozatok meg és jó alaposan mossátok meg az intim területeket ;) A fogazás tényleg kellemetlen a pasiknak.. Kicsit nyisd nagyobbra a szád és csak addig vedd be amig kényelmes.. És próbálj bő nyállal szopni. Több ötletem nincs ;) (22L)
2016. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szag ellen? mondjuk fürödni? igénytelen állat.
2016. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Szóval egyetlen egy alkalomból rögtön levontátok azt, hogy szar vagy és máris ide rohansz a kész megoldásért, ami azonnal, minden pasinál működik. Hát bocs, de ez nem így megy.


Felteszem, ha már a párodnak nevezed őt, akkor komolyan tervezel vele. Bizonyára a pasid sem azért van veled, hogy megdugjon és tovább álljon. Ha ez a helyzet, akkor nem értem, hogy miért kell ennyire rohannotok. Mintha nem lenne előttetek jó pár év(tized). Szóval lassítsatok le és ne vonj le következtetést az első alkalomból. Az életben az egyik legvarázslatosabb dolog felfedezni a párunk testét, és ezt mégis ki akarod hagyni.


22/L

2016. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Büdös paraszt! Elöször tisztálkodjon alaposan, utána követelözzön!
2016. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Büdös pénisznek pontosan a fogazás jár.

Tisztának az önzetlen, odaadó és hihetetlen cummantás.mmmm.

2016. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kérdés az, hogy csak ő érezte büdösnek, vagy tényleg az volt. Aki először csinálja, nem tudja megkülönböztetni sokszor, hogy mi a normális, bár.........., nem tudom..
2016. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi a normális?

Ha először kerülök testközelbe a hőn áhított fallosszal, lehetséges, hogy még nem szagoltam előtte, de tuti, hogy ha nem jó szaga van, akkor kánya van. Egy nem frissen fürdetett pénisznek sincs " szaga ".

A testszag nem keverendő össze az ápolatlansággal.

2016. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ne igen, az a nem mindegy, hogy ápolatlan-e vagy testszaga van-e. Aki még nem érezte az illatát sosem, és kicsit érzékeny a szagokra, annak tűnhet büdösnek.

Persze, ha tényleg ápolatlanság miatt büdös, akkor az gáz.

2016. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!