Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok kihogyan szokta oralisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandy 15 kérdése:

Lanyok kihogyan szokta oralisan kielegiteni a baratjat? Vm tipp? : )

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 05:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igyekezz minél változatosabban csinálni! Meg fokozatosan: először csak nyalogatod, aztán szopogatod, aztán bekapod egyre jobban. Az ajkaidat szorítsd rá közben, persze úgy, hogy a fogaidat távol tartod tőle. Belül pedig a nyelveddel izgasd folyamatosan a makkját! Az utóbbi például mindig be szokott jönni, de az például változó, hogy a pasi igényli-e, hogy a golyóival is foglalkozzanak közben. Meg az is, hogy hogyan szereti jobban: ha kézzel is rásegítesz a kint maradó résznél, vagy ha egyszer szopás, akkor kizárólag a szádat használod. Aztán ilyen, hogy mélytorok, megy? ;)
2016. jún. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom egyáltalán nem kedveli a mélytorkot, szóval száj + kéz. Én szoktam kis puszikat is adni rá, vagy NAGYON FINOMAN végighúzni a fogam. Ha erre vetemedsz, akkor tényleg csak nagyon óvatosan csináld, hogy alig érjen hozzá. Leírhatnám, amit #1 leírt, de minek kétszer elmondani ugyan azt? :)

Egyébként a comb belső fele, a herék és az ágyéktáj nagyon érzékenyek, ha oda puszit adsz, vagy simogatod, az is elég hatásos, és szerintem ennyit minden fiú enged. A fenék még ilyen terület, de azt szerintem már kevesebben preferálják. :)

2016. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig húzom egy ideig az agyát az elején, egy 5 percig kb csak a makkot elkerülve csókolgatom, majd mikor már szinte megőrül a vágytól hogy bekapjam, szép lassan oda is eljut egy-két puszi, és fokozatosan kezdem el a töve felé bekapni. Lassan gyengéden húzogatom a fejem, majd mikor már hallom, hogy nagyon élvezi gyorsítok, és az ajkaimat kicsit rászorítva kezdek gyorsabb tempóra váltani. Néha tövig benyelem, aztán folytatom mintha mi sem történt volna, azt szereti csak igazán.:) Persze a kezemmel is rásegítek a tövénél, meg ha elfáradt a szám pár másodpercig szintén a kezemmel folytatom.:)
2016. jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!