Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív lennék? (BDSM)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív lennék? (BDSM)

Figyelt kérdés

Tanácstalanságom egyrészt a tapasztalat hiányából, másrészt (talán) a gátlásaim miatt adódnak (ami jó eséllyel a neveltetésemből ered). Ha szükséges, jobban kifejtem ezt is, de szerintem elég tömören: egy viszonylag konzervatívabb családból származó, még szűz férfiú lennék. Ebből fakadóan bizonytalan vagyok abban, mennyire élvezném azt, amikről fantáziálok, és nem tudom, hol vannak a határaim....és, hogy van-e esetleg még olyasmi, amit élőben élveznék. Igazából, a jelenlegi állapotig sem első körben jutottam el.

A BDSM(?) fantáziáim között szerepelnek az alábbiak: végtagok megkötözése/bilincselése, elnémítás (szájpecekkel vagy bugyival), lábimádat (csókolgatása, simogatása, vagy az tölti ki a teljes szám, esetenként pedig magassarkú fényesre nyalása), farokkötés, facesitting (illetve a nyalatás egyéb formái), nyakörv-póráz, az orgazmus-húzása, ruined orgasm (ez ritkább), meg maga a tudat, hogy az imádott hölgynek ki vagyok szolgáltatva vagy követem az instrukcióit. Komoly fizikai, és lelki bántalmazás már nem, legfeljebb egy-két enyhébb fenekelés, vagy helyzethez illő csípős megjegyzés.

Az első néhány alkalommal, amikor ilyesmikről fantáziáltam (vagy néztem videót), kézi rásegítés nélkül is elsültem. Félreértések elkerülése végett, a „hagyományosabb” szex gondolata és látványa is felizgat, igazából 3:1-hez az arány (ahol a 3 a fentebb vázolt vágyálmok).

Szóval, aki jártas a témában, tudna segíteni? Mennyi az esélye, hogy élőben is élvezzem ezeket? Ez ebben a formában light bdsm-nek, femdomnak számít? Szubmisszív vagyok?



2018. febr. 20. 17:24
 1/4 miniviki ***** válasza:
77%

Én is sokáig elnyomtam agamban ,sőt szégyeltem . A jelenlegi páromnak bevalottam és rávettem ,hogy csak próbáljuk ki. Hatalmas élmény volt és szerencsére neki is tetszett. Azóta is így csináljuk.

Próbáld ki te is,ha nemis tetszik,legalább kipróbáltad.

2018. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fantázia egy egészen más világ :) (egy darabig)


Igazából bátorság kérdése az, hogy képes vagy-e lebontani a benned rejlő falakat és átlépve azon, tudod-e levetkőzni gátlásaid, és képes leszel-e elvonatkoztatni a külvilágtól, s képes leszel-e koncentrálni a vágyaid kielégülésére úgy, hogy nem gyötör bűntudat ha ez megy, akkor képes leszel megélni mindazt a valóságban is ami a fantáziáidban már oly sokszor kielégített. :)


lehetsz switch is.. hogy mi van legbelül azt csak te érzed, de néha nagyon sokára vagy valami extrém behatásra jön csak elő a valós én.. na meg persze a változás állandó! :) lényeg, hogy fogadd el önmagad, és merj az élvezetnek hódolni, a tabukat pedig felejtsd el!

2018. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, hagyd ezt a hülyeséget, menj a vágyaid után, vállald fel nyugodtan, vesztenivalód igazából nincs, csak idő van, amit elpocsékolsz olyasmire, amitől nem feltétlenül leszel boldogabb.


A partnereddel, ha elég nyílt és őszinte a kapcsolatotok a megfelelő irányba fog eszkalálálódni ez a kérdés (is), csak kommunikáció kérdése az egész.


Hogy sub vagy, vagy dom, esetleg switch, nem csak rajtad áll, a párodon is, hogy mit hoz ki belőled.


Switch-nél nincs jobb sub vagy dom, hisz az érem mindkét oldalát nagyon jól ismeri.


Aki nem hiszi, járjon utána

😊


(F/40 switch)

2018. febr. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szub vagy. És izgat téged a femdom. Élőben meg ki kell próbálni és kiderül. :)
2018. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!