Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ábrándozom róla, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ábrándozom róla, akkor élvezném is? Tulajdonképpen mi a helyes megnevezése ennek?

Figyelt kérdés

Elnézést kérek, ha esetleg buta lenne a kérdésem, de elégé tanácstalan vagyok. Ugyanis sohasem szexeltem még, ezért nincs viszonyítási alapom, és nem tudom, hogy amit fejben élvezek, azt a gyakorlatban is kedvelném-e. (Bár lehet, hogy a bizonytalanságom összefüggésben van kicsit a neveltetésemmel is).

A lényeg, hogy az összes nemi képzelgésemben - még a "leghétköznapibban" is - a nő irányít, a többi már inkább a szoft-bdsm kategória (ha az, és nem tévedek). Szerepel köztük az ágyhoz, vagy székhez való kötözés, és bilincselés, szájlovaglás, leszorítással lovaglás, de előfordul benne a nyakörv, és bilincs kombináció, illetve a talpnyalatás. A legfurábbak az alább(iak):

Nyakörvvel a nyakamon négykézláb, vagy a kezemet hátul megbilincselve vagyok, és kell fogadnom az úrnő parancsait. Először a lábfejét kell kényeztetnem (ez néha csupasz, néha pedig magassarkú szandál van rajta az elején), majd ha úgy érzi, a póráz segítségével a puncijához húzza a fejem, és azt kell élvezésig nyalnom.

Ha jól végzem a "munkám", akkor megdicsér, simogatja a fejem, és a végén "hagyja", hogy megdugjam (ha volt rajtam bilincs, előtte lekerül), ellenkező esetben jelzésértékűen rávág a fenekemmel valamivel (nem túlzottan fájdalmad).

Találtam is egy femdom videót, ami kicsit hasonlít erre, és 20 perc után úgy sültem el, hogy nem is nyúltam magamhoz.

Puszta kíváncsiságból, belelapoztam egy-két hentaiba is, ahol van femdom. Finoman szólva is irreálisak, de vonzott bennük a "akkor mész el amikor én akarom" gondolat, és az, ahogyan az orgazmus-kontrollt megvalósították benne.

Ugyanakkor fontos megjegyezni, hogy ez a cuckold, hereütögetés, és -becsmérlés, köpés, komoly fájdalmat okozó eszközök, és társai, nem vonzanak. A durvább dolgok pedig még annyira sem.

Szóval, mindezeket tényleg élvezném a gyakorlatban is, vagy ezt csak akkor tudom meg, ha ki is próbálnom?

Ebben az esetben helytálló a szoft-bdsm, és a szubmisszív megnevezés?



2017. júl. 3. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg, ha ilyesmiről ábrándozol, akkor élveznéd a valö életben is. Mindenképp ki kell próbàlnod, hogy megtudd.
2017. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Puding próbája... Az ember leginkább azt tudja bánni, amit elszalasztott/kihagyott/másként csinált volna...


- Ne tagadj meg semmit magadtól, pláne új dolgok megismerését....

2017. júl. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló vágyaim vannak és nagyon bejött amikor élőben meg tudtam valósítani őket. Szerintem élvezni fogod ha erre vágysz. Ne félj megélni a vágyaidat. Keress egy domináns lányt és súgd meg neki mire vágysz!

Szerintem jól gondolod: szubmisszív érzéseid vannak és soft-bdsm-re vágysz.

2017. júl. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki!

Akár egy hivatásos dominánál.

2017. júl. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!