Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A BDSM-ben létezik olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A BDSM-ben létezik olyan hogy egy switchből szubmisszív legyen? Nem fog neki hiányozni a domináns oldala?

Figyelt kérdés

A barátom alapvetően switch én viszont nem hagyom h domináljanak. Én szeretek irányítani, stb minden esetben. Ő eddig a lightosabb dolgokat próbálta csak, most kezdünk belekóstolni komolyabb dolgokba..... :) De nemtudom, nem fog neki hiányozni, hogy domináljon engem? Néha megpróbálja, akkor megbüntetem. De ez ált a játék része. Azért nem akarom, hogy hosszú távon rossz legyen neki. Ő azt mondja, szívesen lemond róla, de vajon ez működhet hosszú távon is?


24/N és 25/F


2017. aug. 15. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent a komolyabb dolog?

Eddig miben merült ki a bdsm?

Elég sok a kezdő aki keveri a szezont a fazonnal

2017. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen adnék erre konkrét választ, de eddig azt tapasztaltam, hogy emberfüggő, kit mennyire lehet idomítani és elfelejtetni a dominanciáját. Ha beszéltem az illetővel, vagy tudok róla pár dolgot, nagy valószínűséggel megállapítom róla, hogy mit és hogy lehet vele megcsinálni, de így nehéz.

Én azt javaslom, ne vedd el 100%-osan a dominanciáját, vagy legalábbis az életben biztosan ne! Ha azt szeretnéd, hogy továbbra is felálljon neki és férfinak érezze magát, muszáj engedményeket tenned ezen a téren.

Vagy ha azt akarod, hogy a szexben ő legyen alul és minden rendben legyen, akkor azt lépésről-lépésre lehet megalapozni.

2017. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy switch-ből sosem lesz csak ez, vagy csak az. Valamelyik oldal mindig hiányozna. Időszakosan előfordulhat hogy nagyon csak az egyik irányba húz, de nagyon hosszú távon nem tudom elképzelni.


N/switch

2017. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is hasonló cipőben járunk. Ő csak domináns, én pedig switch vagyok, de inkább a szubmisszív oldal vonzz. Szóval én simán el tudom hagyni a dominálást, néha azért hiányzik kicsit, de eret vágni nem fogok miatta. 18/L
2017. aug. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvastam tapasztalatokat arrról, hogy valaki a párja kérésére kóstolt bele a dominanciába, pedig előtte csak s/m-el foglalkozott, érdekelte. Előfordulhat, hogy valaki megtalálja abban is önmagát. Esetleg ha veled csak szubként tudja megélni magát, akkor egy másik játszópartnerrel ő élhetné ki a domináns hajlamait néha alkalommal. Nem tudom, hogy mennyire vagytok monogám beállítottságúak.
2017. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!