Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő jobban élvezi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő jobban élvezi a szexet bilincs (ek) ben, mint szabadon, akkor Ő most szubmisszív, mazohista, vagy mi?

Figyelt kérdés
Ráadásul azt még jobban szereti, ha a bilincsek szorosra vannak kattintva, paskolják a fenekét, harapdálják a mellbimbóját. Összességében enyhébb, játékosabb fájdalmat kap, úgy, hogy közben korlátozva van a mozgása.

2017. aug. 3. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:

sub- alárendletségek kedveli

mazo- fájdalmat élvezi


segített?

2017. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

élvezi a kiszolgáltatottságot és az enyhe fájdalmat

valamennyire sub és mellette mazo is

megfelelő partnerrel ki tudja élvezni a vágyait

2017. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Mit rózsának hívunk, bárhogy nevezzük, éppoly illatos ;)

Pláne ha análrózsa :D

2017. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A sub lányok szeretik az alárendeltséget, megalázást:) persze mindenkinél más mértékű.
2017. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem minden mazoban van sub vonás, de minden subban van mazo


A "paskolják a fenekét, harapdálják a mellbimbóját."

Ez a mazo vonás,

A bilincs, mozgáskorlátozás viszont a sub. Így a kettő elegyét mondanám. Inkább subnak 😊

2017. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szubmisszív

A mazohista az aki a kegyetlen kínzásra fájdalom érzetre izgul fel

2017. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"minden subban van mazo"

ez nem teljesen igaz


én dom oldalról keresek subot, beszélgettem már jó néhánnyal és sokak egyáltalán nem vágynak fájdalomra, sem testileg, sem lelkileg

irányításra, biztonságra, figyelemre, törődésre...vágynak

szóval ezzel nem értek egyet

2017. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7# elfogadva amit írsz, szerintem a

"irányításra, biztonságra, figyelemre, törődésre...vágynak" ez a szimplán önértékelési gondokkal, koshitűséggel kűzdő lányok.


Én azt mondanám subnak, aki legalább lelki fájdalomra mentális alázásra vágyik, ami már őnmagában is szinte fizikai fájdalom, és ehhez társul a "hibákért rossz szolgálatért kapott fizikai büntetés elfogadása, igénylése, amivel "feloldozást" kap, megszabadul a rossz viselkedése bűnétől

2017. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szeretek a szexben alárendelt lenni, a bilincset meg imádom. Szexen kívül is gyakran teszi rám a barátom, imádom amikor rajtam kattan. Kéz és lábbilincs, hogy nagyon kevés mozgást engedjen, teljesen kiszolgáltatott szeretek lenni az ágyban. Az életben határozott vagyok, lehet az ágyban ezért szeretek alárendelt lenni. Nekem a bilincs a szubmisszivitás része.

Mazochista is vagyok, szeretem átélni a fájdalmat és jó érzés, hogy akár sírva is, de kibírtam. De ahhoz több kell a bilincsnél.

2017. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!