Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti észrevennétek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti észrevennétek ha a barátnőtök csak színlelné az orgazmust?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ez az első kapcsolatom, a párom viszont már tapasztaltabb. Eddig háromszor tudtam elélvezni, amikor vele voltam, de az se volt az igazi. Ha magamnak csinálom sokkal jobban szokott menni, nagyobbat élvezek és simán megy 5-10x akár 1 órán belül. Van hogy egyedül nézek filmet és vègig masztizok:D Na de a lényeg, hogy ő mindig nagyon próbálkozik, szeretné hogy sikerüljön, és már ott tartunk hogy sokszor megjátszom az orgazmust. De azt se tudom túljátszani, nem vagyok tehetséges, csak mondani szoktam neki hogy elmentem. Elég szarul érzem magam emiatt. Már mondta, hogy akkor csináljam magamnak szex közben. Úgy menne, de úgy érzem hogy azzal megsérteném, szóval azóta se csináltam. Szerintetek?

Amúgy amikor nyal az se szokott jól esni,inkább kellemetlen. Nagyon érzékeny a csiklóm, és nem esik jól ha nyomja vagy hozzáér. Viszont kicsit fentebb jó szokott lenni. Azt se tudom milyen a hüvelyi orgazmus mert nekem még sose volt.


2018. febr. 17. 15:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Irányítsd az ipse fejét, ujjait!
2018. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálok változtatni.
2018. febr. 17. 16:31
 13/15 anonim ***** válasza:

Nő vagyok..

De nekem az a véleményem,hogy nem a partnered csapod be , nem vele szűrsz ki ha megjátszod az orgazmust hanem Magaddal SOKKAL INKÁBB.

Vezesd rá , mond el neki neked mi jó, hogy tegye. Hogy működik a tested amit te sokkal jobban ismersz :)

Segíts neki és ezzel segítesz magadon is :)

2018. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igazából nem foglalkozok vele, magával csesz ki, ha eltitkolja, hogy nem élvezi velem a szexet. Én attól függetlenül élvezem. Ha kinyitja a kicsi száját és elmondja, hogy nem jó, illetve hogy mit csinálok rosszul, akkor természetesen változtatok rajta, hogy neki is jó legyen.


24/F

2018. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz NEM észrevenni.
2018. febr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!