Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti észrevennétek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti észrevennétek ha a barátnőtök csak színlelné az orgazmust?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ez az első kapcsolatom, a párom viszont már tapasztaltabb. Eddig háromszor tudtam elélvezni, amikor vele voltam, de az se volt az igazi. Ha magamnak csinálom sokkal jobban szokott menni, nagyobbat élvezek és simán megy 5-10x akár 1 órán belül. Van hogy egyedül nézek filmet és vègig masztizok:D Na de a lényeg, hogy ő mindig nagyon próbálkozik, szeretné hogy sikerüljön, és már ott tartunk hogy sokszor megjátszom az orgazmust. De azt se tudom túljátszani, nem vagyok tehetséges, csak mondani szoktam neki hogy elmentem. Elég szarul érzem magam emiatt. Már mondta, hogy akkor csináljam magamnak szex közben. Úgy menne, de úgy érzem hogy azzal megsérteném, szóval azóta se csináltam. Szerintetek?

Amúgy amikor nyal az se szokott jól esni,inkább kellemetlen. Nagyon érzékeny a csiklóm, és nem esik jól ha nyomja vagy hozzáér. Viszont kicsit fentebb jó szokott lenni. Azt se tudom milyen a hüvelyi orgazmus mert nekem még sose volt.


2018. febr. 17. 15:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Annak ellenére hogy nincs orgazmusom nagyon jó a szex és élvezem. Nekem nem lenne baj, csak neki rossz.

17L

2018. febr. 17. 15:43
 2/15 anonim ***** válasza:

Egy tapasztalt pasi észre veszi

Akit meg a saját élvezete érdekli csak azzal meg meg foglalkozz

2018. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Sokkal rosszabb, az amit művelsz. Inkább tanítsd meg rá, hogy neked hogyan tetszik. Ebben a témában a hazudozás nagyon rosszul jön ki. Azt hiszi, hogy jól csinál vmit, neked meg lelkifurdalásod van.
2018. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Észre veszi egy pasi ha nincs orgazmusod,már ha figyel rád rendesen.

Nyugodtan navigáld nyalás közben,hogy hogyan csinálja,mi a jó neked. Ezen nem fog szerintem megsértődni.

Szexnél pedig lazulj el,nem kell görcsölni...akkor jobb lesz neked is..

Az önkielégítést hanyagold egy ideig,mert ahhoz szoksz hozzá.

Szex közben izgatni magad nem ciki dolog, a pasinak sem lesz kellemetlen,hidd el. Élvezni fogja.

2018. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

"Úgy menne, de úgy érzem hogy azzal megsérteném"


Tipikus buta nő mentalitás. Túlgondolod, azt hiszed, úgy érzed. Aztán itt akarod VELÜNK megbeszélni.


Bakker, ha nem vagy képes a PÁRODDAL megbeszélni, akkor felejtsd el ezt az egész papás-mamásat, nem vagy még érett rá.


Szánalmas és szomorú, hogy felnőtt emberek ennyire magatehetetlenek. A kis szád nem csak szopásra való, megpróbálhatnál beszélni is. Néha igen hasznos tud lenni.

2018. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én észreveszem. De én egy tapasztalt pasi vagyok. Ha nem élvezi akkor másképpen csinálom neki.

Nem jó taktika ha megjátszod magad! Legyél vele őszinte és együtt oldjátok meg a gondod!

2018. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek hüvelyi orgazmusa is van elég könnyen elég sok, elég látványos, ennek ellenére én személy szerint imádom, ha menet közben a csiklójával is babrál és elmegy arról is. Szerintem nem sértő, sőt. Ha meg ő hozta fel csináld bátran, ha esze van, azt fogja nézni, hogy te is élvezni fogod a szexet, nem azt, hogy hogyan.
2018. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőm elkezdené szimulálni az orgazmust, észrevenném - ismerem már.


De ami igazán rossz rád nézve, az első gondolatom az lenne, hogy "Ez engem ennyire hülyének néz? Mivel akar MÉG átverni?"

2018. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is csinálom magamnak szex közben vagy amikor ujjaz. Nekünk ez vált be, így élvezek a legnagyobbat. Ha ő simizi a csiklómat, nem tudja úgy eltalálni az intenzitást, ahogy a legjobban szeretem. Semmi gond nincs ezzel, közösen összehozzuk az orgazmusomat. :)
2018. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A 3-as hozzászólóval értek egyet. Mond el neki. Vezesd oda a kezét. Ha mindig megjatszod akkor nem fogja észrevenni,mert azz se fogja tudni milyen amikor tényleg elmész. De amúhy észre kéne vegye.


Egy kérdést tegyél fel magadnak. Neked hogy esne,ha megtudnád, hogy Ő valójában nem is élvez el veled csak megjátsza?


Egy komoly párkapcsolatban nem szégyen elmondani,hogy mi esik jól. ;-)

2018. febr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!