Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, ti mennyire szeretitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti mennyire szeretitek, ha guggolva is lovagol rajtatok a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Nemrég kipróbáltam egy közelebbi férfi barátommal.(egyikőnknek sincs senkije,így néha összefutunk)

Sokszor hallottam már,hogy guggolva is jó a péniszen fel-le mozogni,de valahogy nem hozott lázba a gondolat,nem tudtam elképzelni,mitől lehet olyan hűha.


Aztán kipróbáltam és komolyan mondom, baromi jó volt!

Annyira, hogy elég sokáig is bírtam.Nem számoltam a perceket,mert eléggé extázisba kerültem,de hosszú percekig nyomtam.

Mostantól biztos, hogy ez rendszeres lesz.

Persze van még más is,ami tökjó lovagló pózban,de ezen most meglepődtem, hogy mennyire "mélyreható" és intenzív érzés,ahogy konkrétan a nyárson rugózol:))


2018. febr. 14. 18:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Ingyen nyereg elvihető!
2018. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%
Kamu....
2018. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Èn szeretnèm, de a párom mèg nem csinálta ìgy.
2018. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
En csak szeretném.. 😂
2018. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
én is sokáig ódzkodtam tőle.egyrészt számomra hülyén nézett ki maga a póz,másrészt melósnak is tűnt.De így,hogy kipróbáltam,teljesen máshogy látom már.
2018. febr. 14. 18:51
 6/18 A kérdező kommentje:
van még egy másik póz,amire sokáig azt hittem,hogy a "hülyéknek"való,csinálja,aki akarja. Ez az volt,mikor misszionáriusban dugtunk,de mindkét ,vagy csak az egyik lábam a partnerem nyakában volt és úgy döfködött.Na,az volt a másik nagy felismerés,hogy tiszta hülye voltam.
2018. febr. 14. 18:53
 7/18 anonim ***** válasza:
21%

voltak probalkozasok a csajok reszereol de en kulonosebben nem elveztem jobban.

ok Sem, mert utana hisztiztek h faj a hasuk mert melyre ment.

szal azota nem csinaltuk.

2018. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

a labakat a nyakba az viszont mindig megy.

labfetisizta vagyok, igy ezt sosem hagyom ki :D

2018. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem érdekel az életed. Szeretem igen.
2018. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
7-es: lehet,hogy nagy kukacod van,ami nem rossz dolog :) az én partneremnek nincs nagy,teljesen átlagosan, olyan 15 centi,de vastag :)
2018. febr. 14. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!