Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik illetve férfiak ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik illetve férfiak ti szeretitek kényesztetni a barátnőtök ha igen ha nsm miért, és ti is elvárjátok ugyan azt?

Figyelt kérdés
2017. dec. 5. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert csodálatos látni a gyönyörét 😉
2017. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen,nagyon is szeretem,és nem várom el,ha úgy van,hogy ő is nekem.

Nekem sokkal nagyobb élvezet,hogy örömet,okoztam neki akkor per pillanat,mint az én kielégülésem.

2017. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Annyit várok el, hogy szeressen. Bár erre nem is jó szó az elvárás...

Na meg persze azt, hogy mindig legyen őszinte, és ha valamit csinál, ne pusztán azért csinálja, hogy nekem jó legyen, hanem azért, mert élvezi.

És igen, szeretem kényeztetni. Elképesztően izgató és kellemes élmény.

2017. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel,hogy szerelmes vagyok a barátnőmbe,így szívesen teszem boldoggá. Néha olyan dolgokkal,amik nem igazán élvezek,de ha látom,hogy ettől ő boldog,akkor megteszem. (Pl elmegyek vele valahova,ahova amúgy nem.).

Igen,bár én nem igazán szeretem az "elvárás" szót használni,de igen,szükség van arra,hogy érezzem nem egyoldalú a dolog. Mivel hogy kölcsönös a szerelem,így őt is az hajtja,hogy én boldog legyek.

2017. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*most látom hogy milyen kategóriában vagyok,a zárójelt vegyétek figyelmen kívűl. #4
2017. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kölcsönösség alap sztem
2017. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sok olyan üzit kapok ahol ti pasik szeretitek kényesztetni kedveseteket ,az én párom viszont elvárja tőlem hogy én is csináljam még ha nem esik jól akkor is ,ha nem csinálom neki ő se nekem :/ ti mit tennétek ebben az esetben? Sokszor inkább kézzel csinálom ritkábban szájjal és ez a baja és érezteti velem ugyszint nem ny*l...
2017. dec. 5. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Van olyan férfi, aki nem szereti? S van szebb látvány annál, mint amikor a kéjtől eltorzult arcát látom a nőnek?
2017. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!