Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz hogy a kis intimmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a kis intimmel rendelkező pasik mint pl én is olyan nőt kell találni aki ott lent szűk? és ugyan ez forditva hogy akinek nagy annak meg olyan nőt kell találnia aki ott lent tág?

Figyelt kérdés
lányok kort is irhatok meg véleméynt nektek mi a jó aki szűk és aki tág

2017. nov. 1. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem igaz legalábbis a második része én egy olyan sráccal vesztettem el akinek 19cm hosszú és 4 cm vastag volt és hidd el akkir meg szűk volt nagyon
2017. nov. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Van benne valami.

Páromnak nincs nagy de jó vele a szex

Volt nagyobb mérettel rendelkező párom

Rohadtúl fájt utáltam vele a szexet szakítottam is vele

Volt olyan is aki meg be se fért abból nem lett semmi.

2017. nov. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem.

Az igazság az, hogy teljesen mindegy, csak 10 centi alatt legyen.

Másképp nekik fáj :D

Semmi esélyed, egy csomó haverom van, akiknek 16-17-18-19-20 centis van, de sose volt még barátnőjük :(

Bezzeg a 11 centis haverom sorba viszi el a nőket, akik isteni szexben részesülnek.

(nehogy elhidd, irónia az itteni álszenteskedés miatt)

2017. nov. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Az igazság pedig az, hogy ha olyan nővel vagy akivel tényleg szeretitek egymást teljesen mindegy a méret...
2017. nov. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha akarod virtuálisan kezet fogok veled nem hajtok a szükekre ha te a tágakra
2017. nov. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jozanesz hatarain belul
2017. nov. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En elegge szuk vagyok, pedig mar ket eve elek nemi eletet. Paromml lassan egy eve vagyunk egyutt es neki eleg nagy van. Annyi a fontos, hogy rendesen benedvesedjek es persze behatolas elott mindig megujjaz (de az elojatek az szerintem alap mindenkinel). Baratnomnek peldaul egy ido utan tagult valamennyit. Ez genetika.

Kerdesedre visszaterve nincs olyan, hogy milyen part "kell" valasztani. Olyat akobel jol erzed magad. Mindent meg lehet oldani.

2017. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor csak igyekezni fogok olyat talani aki illik hozzam de nincs kezfogas
2017. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!