Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Nektek volt már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek volt már olyan partnerrel dolgotok, aki nem akart szájjal kényesztetni?

Figyelt kérdés

Akikkel én voltam férfiként, eddig egyetlen nő volt az, aki nagyon ritkán, akkor is csak pár percig, de belement az orálba, mármint, hogy ő csinálja nekem. Én, ha barátnőm van, sosem vonakodom, mindig csinálom, nem volt olyan, hogy ne akarná egyik sem, viszont a mostani párom sosem kéri, csak élvezi, mert tudja, hogy úgyis csinálom, ha látom rajta, hogy nem vonakodik, de ő még egyszer sem próbálta se rajtam se máson. Beszéltünk erről, ő úgy van vele, hogy soha, senkivel sem fog orálba belemenni.. Nem írom le hány éves, mert ennyiből kiderül, hogy nagyjából mennyi, mindegy is. Zavaró, hiába beszéltünk róla, ő akkor sem.

Szóval, nektek volt már olyan párotok, aki nem volt hajlandó erre, viszont nagyon akartátok? Hogyan oldottátok ezt meg? Beszéltetek róla?


2017. nov. 25. 13:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én nem igénylem a nyalást annyira, nem zavar ha valaki nem akarja. Én viszont adni nagyon szeretem, olyannal nem tudnék lenni, aki azt nem akarja
2017. nov. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%

Én a mostani párom elött sose csináltam és ezt meg is mondtam mindig a pasiknak. Utólag kiderült azért nem akartam megpróbàlni sem mert kényszernek éreztem, elvárt dolognak, emellett szerelmes se voltam igazsn mert akkor érdekelt volna hogy nekik jó legyen.

Múltkor egyik exemmel erről beszèltünk és meglepődött hogy a mostani páromnak viszont csinálom :)

2017. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Akikkel együtt voltam, mindegyik csinálta. Nő vagyok amúgy. Viszont ha olyan pasival lett volna dolgom, aki nem akarta volna csinálni, azzal nem lettem volna együtt. Nálam az orál alap dolog oda-vissza egy együttlét során. Teljesen mindegy, hogy párkapcsolatban vagyok, vagy csak szexkapcsolatban voltam korábban. Nálam alapvető része a szexnek.

Érdemes róla beszélnetek, de ha nem akarja és ez neked fontos, ami teljesen jogos, akkor nem ő lesz a hozzád illő tökéletes partner. Mert szerintem akkor jó egy kapcsolat, ha minden téren az ember összeillik a másikkal, amibe beletartozik az is, hogy azonosak az igények az ágyban.

2017. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Miért lettem lepontozva?
2017. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Igen volt.

Cserébe èn se szoptam le

Nálam az orál csak kölcsönösen működik

2017. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem én is így fogom. Én szeretem, ha látom, hogy élvezi, amit csinálok, de én sosem kapok vissza semmit, kézzel is vonakodva csinálja, ha be kell fejezni, unja, szóval nem látom értelmét annak, hogy csak adjak.
2017. nov. 25. 13:58
 7/21 anonim ***** válasza:
Persze volt,de nem bántam mert eléggé szégyenlős voltam és még szűz.Egyáltalán nem volt tapasztalatom ezen a téren.
2017. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Ramone ***** válasza:
68%

ma 13:40

Mert nem azt írtad hogy nőként kötelességed letérdelni a pasik élőt és torokra kapni a hímvesszőt hanem saját véleményedet ami elütött a sztenderd választóktól így bezavartad a jó népet :D

2017. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Köszi a részletes választ Ramone :D
2017. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én felpontoztalak és érthető, amit írtál. Én már többször is csináltam neki, önként, és nagyon élvezte, sosem kényszerítettem, hogy "Na, te jössz!" vagy hasonló. EGyszer beszéltünk erről írásban, de ő "qrvánaK" érezné magát ettől, ami eléggé gagyi kifogás és ráadásul fel is kapta a dolgon a vizet, pedig normálisan írtam, mert én nem értem, ha valakivel együtt vagyok és ő megtesz mindent, akkor miért nem kapok vissza mindent, ha állítólag szeret engem, szóval ez elgondolkodtató. 2 hónapja volt ez a téma, azóta sem változott semmi és szerintem nem is fog, már csak azért sem, mert ő kijelentette, hogy nem fogja.
2017. nov. 25. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!