Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Nektek volt már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek volt már olyan partnerrel dolgotok, aki nem akart szájjal kényesztetni?

Figyelt kérdés

Akikkel én voltam férfiként, eddig egyetlen nő volt az, aki nagyon ritkán, akkor is csak pár percig, de belement az orálba, mármint, hogy ő csinálja nekem. Én, ha barátnőm van, sosem vonakodom, mindig csinálom, nem volt olyan, hogy ne akarná egyik sem, viszont a mostani párom sosem kéri, csak élvezi, mert tudja, hogy úgyis csinálom, ha látom rajta, hogy nem vonakodik, de ő még egyszer sem próbálta se rajtam se máson. Beszéltünk erről, ő úgy van vele, hogy soha, senkivel sem fog orálba belemenni.. Nem írom le hány éves, mert ennyiből kiderül, hogy nagyjából mennyi, mindegy is. Zavaró, hiába beszéltünk róla, ő akkor sem.

Szóval, nektek volt már olyan párotok, aki nem volt hajlandó erre, viszont nagyon akartátok? Hogyan oldottátok ezt meg? Beszéltetek róla?


2017. nov. 25. 13:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Kb 20 lánnyal voltam az életben. 2 volt, aki nem szopott. Egy úgy nem, hogy együtt voltunk egymással fél évet. Nem a szopatás a kedvencem, de soha többet olyat!


Részemről ha egy punci borotvált és tiszta, akkor szívesen nyalok mindig. Ne áruljátok el senkinek, de én még jobban is szeretem ha a puncit nyalom, mintha engem szopnak.


25/F

2017. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, te úgy állsz hozzá hogy alap a viszonzás. És igazad is van.

De! Valószínűleg érezhető rajtad ez, és így a csaj kényszernek érezheti. Nem őt akarom védeni, csak ezen én is átestem már, ha a pasi csak 1x említette akkor is tudtam hogy elvárja, mert éreztem rajta....

Nem tudom az én pàrom hogy csinálja de sohasem érzem hogy ezt most azért teszem mert ő is kinyalt... ha nincs kedvem viszonozni, nem teszem és ebből nincs is vita.

Ha nem tudsz türelmes lenni a barátnődhöz akkor nem is szereted igazán, jobb ha olyat keresel aki szereti csinàlni.

Viszont a csaj se szerethet túlságosan ha nem akar neked örömet okozni, neki meg olyan pasi kéne akinek nem alap a viszonzás.

2017. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
5 hónap alatt a 3. hónapban vette rá magát, hogy KÉZZEL, hozzámnyúljon. Én addig is csináltam mindent. Amióta beszéltük, hogy ő sosem fogja szájjal csinálni, azóta sosem céloztam rá és sosem említettem, de akkor az egy elkalomból kényszerítésnek érezte, pedig csak kérdeztem, hogy miért nem és kiakadt rajta. Mindegy is.. Akkor én már beletörődtem, hogy úgysem fogja csinálni, akármit tehetek. Én sem nyalom mindig, 1-2 hetente párszor, mert nem is mondja meg nem is célozgat rá, csak, ha úgy van kedvem akkor csinálom. Szerintem ő vele sosem lesz már ebben részem, akármit csinálhatok.
2017. nov. 25. 14:39
 14/21 anonim ***** válasza:

Akkor hagyjátok egymást...

Jó indulatból mondom.

2017. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Volt, aki nem akart ' kényesztetni' viszont elvárta, hogy én neki tegyem, hosszan. Nem soká tartott.
2017. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, ahogy fentebb írtam, én is voltam ilyen kapcsolatban.


Fél évig bírtam, de utólag belegondolva egyből hagynom kellett volna a fenébe a dolgot. Ne szenvedtesd magad tényleg. Ha ebben nem illetek össze, akkor valamelyikőtök sosem lesz majd boldog, elégedett ebben.

2017. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Barátnődnek volt előtted kapcsolata?

Magamból indulok ki, én most az első kapcsolatomban vagyok, és én is tartottam egy kicsit az oráltól elsőre. :) Mi párommal távkapcsolatban vagyunk, így heti egy alkalommal tudunk találkozni jó esetben, ilyenkor együtt vagyunk hétvégén. Eleinte én megfogni sem mertem "ott". Mondjuk csak kültéri proigramjaink voltak a kapcsolatunk elején, nem mentünk rá annyira a szex témára, mert tudta, hogy nekem ő az első. Így kb 3 hónap után jutottunk el oda, hogy kézzel kielégítsük egymást, 4 hónap után szexeltünk, 5 hónap után engedtem meg hogy orálisan ő kielégítsen (egyszerűen szégyellős voltam még és tapasztalatlan pedig már 18 voltam akkor) és fél év után oráloztam én neki. Nem akartam fádalmat okozni, meg egy kicsit furcsa is volt a gondolat, de azóta megszerettem csinálni. :) És ezidő alatt semmit nem erőltetett sosem, szép lassan haladtunk egyik dologról a másikra. Azt sem erőltette, hogy amikor együtt aludtunk abból petting vagy szex legyen, csak amikor már én mondtam, hogy szeretném az adott dolgot, és ezért mai napig hálás vagyok neki. Lehet ha mondja, vagy utal rá, hogy sürgessük a szexet/orált akkor én is másképp állnék hozzá.

2017. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ez így szép és jó, mi 2 hét ismertség után már én kézzel csináltam neki, 3 hét után lefeküdtünk, de ő nem akart komolyat, ezért is volt gyors a dolog. Volt előttem csávókkal, csak így nem, hogy viszonylag hosszabb kapcsolatban és sűrűn szexeltek. Mi kb 2-3 naponta csináljuk, az esetek 90%-ában én kezdeményezek, ha ő kezdeményez, akkor is pár perc múlva magára húz és csináljam én, viszont izzadásig csinálom, mert nehezen tud elélvezni, akármit csinálok és én nem bírom fél óráig folyamatosan intenzíven, hamarabb elmegyek. Felül se nagyon szeret lenni, csak, ha látja rajtam, hogy már nem bírom levegővel, lassúzva meg nem élvezi. Kérdezem mindig, hogy elélvezett-e, és tegnap mondta, hogy jó, hogy nem tudom mikor élvez el. Miért? Mert, ha látja rajtam, hogy nem bírom már, akkor azt mondja, hogy elélvezett és nem kínlaszt tovább.. Ez eléggé lehangolt, mert mindent megteszek, de szó szerint. Mindegy nagyon elkalandoztam, szóval voltak kapcsolatai, nem én vagyok az első pasija, csak olyan téren, akivel aktívan szexel sokat. Ő a legelején közölte, hogy sosem fogsz orálozni, senkivel. Csak így, simán benyögte. Aztán pár hétre vagy 1-2 hónapra rá hoztam fel ezt témaként, de, mint írtam, kiakadás lett a vége. Írtam azt is, hogy 1 barátnőm volt, aki csinálta, bár keveset, de csinálta, meg őszintén szólva, rosszul is csinálta, lankadt is, miközbe csinálta, ezért voltam az egésszel úgy, hogy jól még nem csinálták, rosszul nem jó, ha csinálják, ha nem akarják, akkor meg újat nem fognak mutatni, ezért is mentem bele a kapcsolatba. Most pedig már sajnálnék csak ilyen miatt szakítani. :/
2017. nov. 25. 16:58
 19/21 anonim ***** válasza:

Fiatalon az is szomorú, ha valaki 2-3 naponta kívánja a szexet egyszer. Heti 10 mondjuk, így kezdetnek, ahányszor valaki kúrni akar fiatalon a frissen szerzett szerelmével.


A többi 18-asban leírt rizsád pedig csak mind arról szól, hogy nem érzed jól magad a kapcsolatban vele, de szakítani meg nem akarsz. Szakíts! Kicsi ideig szar lesz, de aztán meg jobb. Ez jobb annál, mintha nagyon sokáig szar lesz (ha vele maradsz).


A nők többsége szopja a fa szt, és ha nem is profi módon, de legalább okésan. Neked eddig nem volt ebben szerencséd. Majd lesz. Ne félj szakítani, tovább lépni. A barátnőd részéről nem normális amit csinál, részedről pedig nem normális, hogy valamiért/valahogy ragaszkodsz ehhez a félresikerült, egyikőtöket sem boldoggá tevő kapcsolathoz.

2017. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hidd el kérdező, hogy számtalan olyan lány-nő van, aki szereti a szexet és mindent szeret benne, amit te szeretnél kapni. Na, ilyen lányt keress magadnak. Mert ez a kapcsolat csak rosszabb lesz később. Először ez a része rossz, utána a szürke hétköznapokban minden más.

Túl light-os ez a lány hozzád képest. És nem baj, hogy ilyen, csak akkor olyan pasit válasszon magának, aki szintén ilyen halvérű. Te meg olyat, akivel tényleg klappolnak a dolgok.

2017. nov. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!