Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy tizenéves fiúnak bejöhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tizenéves fiúnak bejöhet egy 24-25 éves lány? 😃 izgat vagy inkabb lelomboz egy "érettebb" test?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok kérlek! 😊
2018. febr. 14. 17:50
1 2
 1/17 Mádár0218 ***** válasza:

Persze, ha az adott ízlésnek megfelelő a lány szerintem igen és a személyisége is rendben van :)


Miért lombozna le az érettebb test, egy kifort csoda ha jól néz ki :)


19/F

2018. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy 24-25 éves lánynak érett teste van az,akkor ott nagy bajok vannak!
2018. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

2#

Ezalatt azt ertem, hogy normalis felnott noi teste van :D Ne egy igénytelen testet kepzelj el.


De egyebkent meg lehet valakinek ebben a korban is pl logosabb melle vagy barátnőim közül valaki mar anyuka. Na o mit szóljon, ha mar esetleg van egy kis striaja is?:))

2018. febr. 14. 18:00
 4/17 Mádár0218 ***** válasza:
AZ ha már anyuka és van mellékes problémája ami ugye a szülés eredménye más tészta, mert ott van mellette a férfi aki valószínűleg felkészült erre és így is szereti, nem a semmiért vállalt gyereket :)
2018. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1#

De elsősorban a tinitest jon be nektek, ugye?:) vagy elképzelhető, hogy tényleg néhány srácnak bejövök?

Néha erzekeltem ilyet, de ugy gondoltam, hogy ők nagyon kicsit ehhez. Pl toltak a perverz 16ves szintu poenjaikat. Ilyenkor mindig arra gondoltam, hogy ezt mindenkinek csinalhatjak vagy csak ilyen a "humorerzekuk".:D Leginkabb semlegesen próbálok ezekre reagálni, mert kissé furán érint.:D

2018. febr. 14. 18:04
 6/17 A kérdező kommentje:

*kicsik - elírtam


A kérdést ne értsétek felre, NEM kezdenek kiskoruval, nem tartom normálisnak, ha egy érett személyiség egy eppen lelkileg es pszichesen fejlődésben lévő kamasszal kezd. A privatokra emiatt sem fogok válaszolni.:D

2018. febr. 14. 18:10
 7/17 Mádár0218 ***** válasza:

Igen legtöbbnek a vele egyidős test jön be, nekem alapvetően bejön mind2.


Igen a szar perverz poénok xd azt bárhol hallani. de nem mindenki ilyen.


Plusz azért fiatalon is vannak olyanok akik éretebbek mint az idősebb korosztály, legyen az nő férfi.

2018. febr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bárkinek bejöhet bárki. Értelmetlen a kérdés..
2018. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Engem nagyon :)

19/f

2018. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
johogy be :P
2018. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!