Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan tizenéves lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan tizenéves lányok, akik direkt teherbe akarják ejtetni magukat?

Figyelt kérdés
Tudtok erre példákat? Miért akarná valaki ezt?

2017. aug. 1. 10:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Segíííj
2017. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Ramone ***** válasza:
61%
Pénzért...
2017. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Kötve hiszem.... bár ebben a világban, már kitudja!
2017. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Egy gyerekhez érett gondolkodás és felelősségtudat szükséges, egy 10-zen évesben hol van ez meg:-) főleg a maiakban? Lassan felnő egy olyan generáció, aki teljesen életképtelen - tiszt a kivételnek - céltalan, keresztbe szalmát nem tesz, mert mindent a segge alá tolnak, így képtelenek arra hogy önmagukat formálják - építsék.
2017. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

Erről én is hallottam már.

Én örülnék egy ilyen lánynak, mert szeretnék még gyereket.

2017. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenre van példa, erre is hogy így akarnak pasit fogni esetleg, bár én több olyan nőt ismerek aki nem akart gyereket csak dugott össze-vissza megfelelő védekezés nélkül aztán úgy lett neki gyereke. 27/F
2017. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4%
Ez a természetes.
2017. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Van olyan. A sulinkba jart egy gyerekvarosi csajszi. És ő direkt teherbe esett hogy kikeruljon a gyerekvarosbol a felnott baratjabol.
2017. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ok,de a gyerektartást minden hó 5.-ig utalod, kisbarátom!:-)
2017. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
11%

en szivesen teherbe ejtetnem magam, mert nagyon szeretnek egy gyereket. vegre ertelmet adna az eletemnek... :(

18/L

2017. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!