Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólsz hozzá, ilyeneket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólsz hozzá, ilyeneket gyártanak? Ez már durva.

Figyelt kérdés

A gyártót (ötletgazdát nem lincselik meg?) Arra gondolok, hogy amikor előállt az ötlettel,tervvel, és aki elfogadta, az a bizottság. Csak képzeld magadat a helyébe. Elég gáz.


Eredetileg a kérdésem az volt, hogy mit szólnál hozzá, ha a pasidnál ilyet találnál. Szóvátennéd? Mit tennél, mit gondolnál.


Mit szólsz, ilyet gyártanak:

[link]


Ezt találtam hamarább, ha ezt találnád a pasídtál, mennyire akadnál ki?


[link]


--------------

Pasikhoz. Ez tetszik?

Link:


[link]



Mi a véleményed, arról, aki ilyet "dug"?



#jpdoll
2018. febr. 7. 22:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a kérdésem hogy ilyenre lehet üzletet építeni? Pl 1 menet egy babával 3000.- mint egy szoliba bemenek a pasik, kabinban lerendezik aztán a személyzetnél fizetnek
2018. febr. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit szólna hozzá az ÁNTSZ. De ha tudod megfelelően tisztítani, fertőtleníteni használat után, akkor miért ne?
2018. febr. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Jeez :D

Azt hittem ez igazi😂

2018. febr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáltam egy ilyen szexbabát egy prostinál,de az 150 cm körül volt,meg nem volt ennyire kislányos kinézete. Nem volt egyébként rossz,ahhoz képest,hogy egy szilikon baba,persze az örömlánnyal jobb volt az aktus. Ezekbe az a jó,hogy fémvázas,különböző pózokba lehet állítani.
2018. febr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Mi pénz egy ilyen?
2018. febr. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hol itt a gond?
2018. febr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kipróbálnám :) Tetszik, hogy ilyen élethű és ázsiai :)
2018. febr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2018. febr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól megvagyok az igazi barátnőmmel is, de kíváncsiságból kipróbálnék egy ilyen babát. Kíváncsi vagyok, mennyire élethű. :)
2018. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!