Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális vagy már durva?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy már durva?

Figyelt kérdés

Vágyom arra hogy a párom megerőszakoljon. De fogalmam sincs miért alakulhatott ez ki bennem :/ De nagyon izgat a gondolat,hogy ő erőszakkal szexeljen velem :/

Vállalható dolog? Ha igen akkor ti hogyan mondanátok el,hogy ezt szeretnétek?

22/L


2018. febr. 3. 21:50
 1/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
32%
Durván normális.:)
2018. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

ami neked belefér az normális!

finoman célozz rá, hogy te ki szeretnél próbálni játékosságot, amiben van egy kis erőszak.

2018. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Ilyenre én is vágytam

Sőt a barátom is vágyott ilyenre de mikor oda került a sor nem tudta megtenni mert hogy szeret

2018. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Az normális, hogy én vagdosni akarom magam? És az, ha hánytatom magam majdnem minden étkezés után?

ÉN vágyom erre, és nyilvánvalóan a beleegyezésemmel történik velem minden, szóval persze, hogy normális, mi más lehetne? :)

2018. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Ti nem megerőszakolásra vágytok, hanem vad, erőszakosabb szexre, a kettő nem ugyanaz!

Hogy lenne már megerőszakolás, ha megbeszélitek előre? Tudjátok mi az igazi erőszak? Amikor egy idegen (vagy akár lehet a barátod, férjed, ismerősösöd is bizonyos esetekben) leteper, fenyeget, erőszakoskodik, úgy, hogy te egyáltalán nem vágysz a szexre, szárazon és durván behatol, amitől a csillagokat látsz! Lelkileg és fizikálisan meggyötör! Utána még férfira sem tudnátok nézni szerintem.

Szóval kérlek ne használjátok a megerőszakolás kifejezést, mert ez nem az. Amit ti akartok az csak játék, amikor a barátotok kicsit durvábban bánik veletek (a belegyezésetekkel!). Ez normális, a megerőszakolás nem az!

2018. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Az 22:18-as válaszolónak üzenem, hogy elég idióta példákat hoztál fel. A vagdosás meg a hánytatás nem normális! Pszichés problémáid vannak, ha ilyenre vágysz, orvosi kezelésre van szükséged. Nem az a megoldás, hogy ilyen módon vezeted le a benned lévő feszültséget, de majd ez te is meglátod, ha pl. a nyelőcsöved kikészül és a fogaid a gyomorsavtól szétrohadnak. Tudom brutális, de ez az igazság! A betegségednek neve is van: bulimia.

Hiába a beteg "beleegyezése"(tévképzete), nem normális!

2018. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha beleegyezéssel történik akkor semmi baj vele!
2018. febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Ez egy sima szerepjáték.Normális.Mond el neki szeretnél szerepjátékot úgy hogy durva legyen kissé erőszakos..Valszeg nevetés lesz a vége.Mi is próbáltuk hiába rúgkapáltam sikongattam takargattam magam elnevettük.De simán
2018. febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 Tudom, hogy nem normális, pont ez lett volna a lényeg....

Manapság az emberek szentül meg vannak győződve arról, hogy ha szex közben vágynak rá hogy fájdalmat okozzanak nekik, vagy megalázzák őket, az gyökeres ellentéte annak, mintha a hálószobán kívül vágynának ezekre a dolgokra, de a gond az, hogy ami a hálószobán kívül elfogadhatatlan, az nem lesz elfogadhatóbb a hálószobában sem.

Minél többet olvasol utána a fétisek hosszútávú negatív következményeinek (pláne azokénak, amik erőszakhoz, vagy gyerekszerű viselkedés utánzásához kapcsolódnak) annál inkább nyilvánvaló, hogy ezek nem normális, egészséges dolgok.

2018. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a fétisem, de senki nem tudja.
2018. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!