Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy csinaljatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy csinaljatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak kivancsi vagyok hogy nalatok hol vannak a határok a szexben, erdekelne mert szerintem mi nagyon kitoljuk ezeket a határokat es kivancsi vagyok ki hogy all ezekhez. :)



2018. jan. 27. 17:39
 1/6 sokszorsokkérdés válasza:
92%
Hát... amikor előveszem a láncfűrészt, akkor valamiért mindig el kezd fájni a feje és azt mondja, hogy inkább holnap.
2018. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk teljesen konzervatív a szex, nem szeretjük az extrém dolgokat. Csak orál, és sima szex, erősen és keményen, de nem fájdalmasan. Mindketten ezt szeretjük legjobban.
2018. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A határ a durva fájdalomokozás és az undorító dolgok (pisi kaki)
2018. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos, komolyan kerdeztem..
2018. jan. 27. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat ugy kb. a mehig, annal tovabb nincs.
2018. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem vannak tabuim, ezek a vérfertőzés mindenféle imitációja szerepjáték formájában, a pisi/kakiszex, állatok/állatjelmezek bevonása, és a komoly testi sérüléseket - vágásokat, nyílt sebeket, csonttörést, nagy, tartós fájdalmakat - okozó BDSM dolgok.

Ezeken kívül úgy állok hozzá hogy fantáziálgatni, próbálkozni bármivel lehet, aztán majd meglátjuk mennyire jön be, ha igen akkor be lehet építeni a repertoárba, ha nem akkor legalább már tudom miért nem tetszik.

De nyilván ehhez hozzátartozik hogy egy több mint egy éves párkapcsolatban vagyok, ahol teljeskörű a bizalom és ha bármi kellemetlen, nem erőlteti egy pillanatig sem.

2018. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!