Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Akik el tudtok menni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Akik el tudtok menni többször is egymás után, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Mi a titka? Mindig képesek voltatok erre, vagy megtanultátok?

Rögtön folytatjátok, vagy van egy kis szünet?


Olyan írjon, akinek nemcsak néha sikerült ez, hanem szinte mindig képes erre.


2018. jan. 20. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem általában mindig sikerül, ha épp szeretném :)
2018. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert ennek miért kellene, hogy legyen titka?

Elmegy az ember, de ugyanúgy izgalmi állapotban marad, vagy újra felizgul és egyből hegyes a cerka. :D Nekem legalábbis így megy, persze egy kis időt várni kell, de nem sokat.

2018. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy kis 5 perces átfutási időm körülbelül, addig folytatom az izgatást kézzel/szájjal, aztán azt veszem észre, hogy már megint állok. Nekem annyi a taktikám, hogy nem verem ki előtte pár napig. Meg nyilván nem árt, ha ettél/ittál/kipihent vagy rendesen előtte a masszív fizikai igénybevétel miatt.
2018. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem sikerül mindig, titka nincs, ha a párod ott van akkor...khm jóból sosem elég egészséges hím nemű 1 után nem dől ki :)
2018. jan. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha kimehetek pisilni akkor utána megy,ezt már 11évesen észrevettem..
2018. jan. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a titka, de két menetre akár pihenés nélkül is megfelelek, de a harmadik is jöhet egy kevés pihenő után.
2018. jan. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
PC-izom erősítés,valamint a megfelelő technika és önuralom, ami az orgazmus időpontjában kell, hogy csak az anyagot engedd el, de az izgalmi állapot max. visszább essen.
2018. jan. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Barátomnak néha teljesen random megy, néha nem. Nem tudja mitől fugg.

De olyankor különösen fel van izgulva.

2018. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Alapból ilyen, amíg van inger, addig merev, akár 2-3 élvezés után is. Persze az első után egy picit nehezebb már a másodikig eljutni, meg 2-3 menet után már kezd feszülni, de addig akár szünet nélkül elmegyek, ha van rá igény.
2018. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Termelődik egy olyan hormon ami csillapítja az étvágyat szex után. Ha ez kevesebb akkor hamar feláll vagy le sem konyul az ember. Persze fiatalon ez kevésbé hat, idősebben meg kevésbé hat az amelyiktől áll
2018. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!