Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi miért nem képes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért nem képes többször egymás utáni orgazmusra?

Figyelt kérdés

Egy nő képes egymás után akár 10-szer is elélvezni (csiklói orgazmusról beszélek, bár valaki vaginálisan is képes erre), míg egy férfi leginkább csak 1-szer tud, nagyon max kétszer, de már az sem az "igazi" úgymond.

A világrekord is érdekes ebben. Egymás utáni (tehát szünet nélküli) orgazmus világrekordja a férfiak esetében 7, míg a nők esetében 24.


Ez miért van, Kíváncsi vagyok. Tanultam természetesen biológiát, de ennek nem tudom a miértjét.



2017. febr. 2. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de a nők viszont nehezebben élveznek el, vagy nem is sikerül. Mindennek meg van a maga hátránya és előnye is.
2017. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%

De kepes ra. Te magad irtad is.

Nekem paromnak lazan megy 5 is

2017. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A nőknek csak a vaginális orgazmus nehéz. Nem?
2017. febr. 2. 22:03
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

érdekes, mi egy este 5 gumit használtunk el a párommal. nálam aludt.


Ezt az 5 gumit úgy értem hogy 1-kor már aludtunk és kb. 10-kor volt az első.

2017. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem csak a vaginális orgazmust nehéz elérni, ezért is színlelik sokan.
2017. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Pedig nem olyan bonyolult a megoldás szerintem. Evolúciós szempontból kell nézni, és abból kell kiindulni, hogy a közösülés célja alapvetően a fajfenntartás, gyereknemzés. Ehhez arra van szükség, hogy a férfi beleélvezzen a nőbe. Így a közösülés addig tart mindig, amíg a férfinél be nem következik az orgazmus. Tovább viszont felesleges lenne, hiszen már az elsőnél kijön tulajdonképpen az összes anyag.


A nő orgazmusára ellenben nincs szükség egyáltalán a teherbe eséshez. Az, hogy a nő is élvezi a dolgot, alapvetően azért van, hogy megkönnyítse az egészet. Ő is kívánja ugyanis az együttlétet, a férfinek nem kell erőszakkal magáévá tennie, mint ami egyébként az állatfajok esetében sokszor előfordul. Viszont ugye nem lehet tudni, hogy a férfi mikor élvez el, addig pedig a nőnek célszerű végig izgalmi állapotban maradnia. Ezért a nők úgy vannak "programozva" alapvetően, hogy addig kívánják, amíg a párjuk el nem élvez. Ez alatt lehet, hogy a nőnek egy orgazmusa van, lehet, hogy több, de az is elképzelhető, hogy neki éppen nem volt egyáltalán. És ettől függetlenül sokszor ugyanúgy kielégültnek érzi magát utána.

2017. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

"És ettől függetlenül sokszor ugyanúgy kielégültnek érzi magát utána."


Nem.

2017. febr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

És a hetedik napon Isten odament az emberpárhoz.

-Van két ajándékom nektek. Az egyik egy kis dolog, amivel tudtok állva is pisilni.

Ádám rögtön elkérte magának, s boldogan nézegette, s használta. Éva szomorú lett. De a Jóisten megvigasztalta:

-Ne sírj, a tiéd a többszörös orgazmus.


Ezért :)

2017. febr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem 2 megy egymás után, több már nem annyira és erőlködős.

De régebben vibrációs izgatással 10x is elsültem, mert annyira intenzív ingereket adott, hogy ment többször is. Sima szexben azért ez nem működik így.

2017. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mire gondolsz, de embere válogatja. Volt pasim, aki fiatal volt, de 1-2 óra kellett regenerálódni. Volt, középkorú, akinek 10 perc kellett. Volt olyan, akinek meg csak én, meg a puncim kellett. 2 perc, és újra fickós volt.
2017. febr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!