Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apukák! Hogy alakult a szex a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukák! Hogy alakult a szex a baba születése után?

Figyelt kérdés

Ősszel született a babám császármetszéssel. Azóta alig van szex a férjemmel. Csak hajnalban lenne rá lehetőség v ha a nagyszülők vigyáznának a picire. De ő mindig fáradt hozzá. Irodán dolgozik, ház körüli munkát sem végez, annyit segít be, hogy behozza a baba fürdővizét.

Hiába próbálom megbeszélni vele, állítja, hogy nem miattam. Híztam terhesség alatt 10 kg-t plusz ott a műtét hege, ami csúnya, de nagyon igyekszek tenni azért, hogy jobban nézzek ki.

Apukák, nálatok változott a szex? Ki miatt és hogyan? Lesz ez jobb?


2018. febr. 5. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Sokat csökken a vágy a stressz és a kialvatlanság miatt.

De később,mikor már nagyobb lesz a baba,úgy újra megnőhet a vágy.

Legalábbis nálam így volt.

2018. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia bocsi

Anyukaként tudok írni

Sürgősségi császárral szültem 21 percen múlt az életünk

Párom császárig végig velem volt

Sokat segített mégjobban összekovácsolódtunk.


6 hét gyermek ágy 1 hét menzi.

8 hét után feküdtünk le elsőnek

Kicsit olyam volt mintha újra elveszteném a szüzessègem. Párom óvatos volt de így is feszítő érzés volt mert a terhesség 16. Hetétől tíltva volt a szex veszélyeztetett méhlepény leválás miatt. 38 hétre szültem plusz 6 hét gyermek ágy és még plusz 2 hét.


A gyermek 6 hónapos koráig minden hónapban heti 2-3 alkalommal tudtunk szexelni

Aztán jött a fogzás és párom beszoktatta az ágyunkba.

Onnantól kezdve meghalt a történet

2017.07.01-jén volt szex és 2017.12.19.-én

Meg kb 2 napja a Pettingig jutottunk el .

A kicsi 13 hónapos

És több mint fél éve siralmas a nemiéletünk

24N

2018. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 gyermekes apuka vagyok. Én a magam részéről is többféle hullámvölgyön mentem (megyek) keresztül érzelmileg és a szexuális vonzalom tekintetében is.

Ha párhuzamot próbálnék vonni (persze az is lehet,hogy tök más a két eset), inkább arra gyanakodnék, hogy a férjed picit (vagy picit nagyon) depressziós (ez magyarázná a passzivitást a házimunkában és a szexben is egyaránt), esetleg nem tud róla beszélni, vagy nem akar terhelni téged, hiszen látja, hogy mennyi teendőd van a pici gyermekkel.

Egyáltalán ne okold magad és a külsőd. Egy normális férfinek a közös gyermeküket megszülő nő ugyanolyan szép anyaként is.


Esetleg ne elsősorban a szexről próbálj beszélgetni vele, hanem az általános lelkiállapotáról. (hátha közelebb visz a megoldáshoz)


39/F

2018. febr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jah és mindig fáradt hozzá.

Van hogy elkap a konyhába elkezd izgatni hogy ha alszik a kicsi akkor huncutkodhatnánk

Felspanolom magam és mit ad isten nem elalszik inkább.

A párom annyival másabb hogy nekem azért besegít együtt fürdetünk van hogy ő etett stb

2018. febr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

2#/4# -es. Neked is azt tudom mondani, amit fentebb írtam a kérdezőnek (3#-as vagyok). Kérlek vegyétek figyelembe, hogy a férfiaknak sem könnyű ezt az új helyzetet megélni. Először az anyánkról leszakadunk (trauma) aztán találunk egy nőt, aki "pótolja" (még,ha hülyén is hangzik) és akit szeretünk, aztán bejön a képbe egy gyerek és a nőnket elveszi tőlünk, cserébe ad egy tök nagy felelősséget egy életre. Az elsőtől kicsit sértve érezzük magunkat a másodiktól meg besz@.runk. Tudom, ez most szélsőségesen hangzott, de a tudattalanunkban valahogy így reagálunk és idő kell (van aki nem várja ki és elmenekül) mire összeszedjük magunkat és rájövünk, hogy nem elhagyott a nő, hanem egy közös gyermeket szült, akit fel kell nevelni (és majd egyszer elhagy minket valakiért) , és valójában mi vagyunk egy pár és ő "csak" a gyerekünk.


azt ugye mondanom sem kell, hogy mi, férfiak a "imádj csak engem és dugj velem" programunk mögé ritkán nézünk, ezért nem egyszerű, ha bármi változás lép fel az életünkben, ami kizökkent ebből minket (és a nőnket).


A magam részéről én is gyakran a "fáradt vagyok" - dologba menekültem. Most már jobb a dolog (bár most vannak más baromságok a fejemben) Szóval ez egy összetett dolog.


Meg kell próbálni beszélgetni róla (és persze velünk, férfiakkal azt sem könnyű. Én is könnyebben írok itt most, mint a feleségemmel beszéljek mélyebb dolgokról.

így vagyunk kódolva) ... de meg kell próbálni.


39F

2018. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amióta megszületett a gyermekünk azóta is ugyan úgy rendszeresen a szexuális életünk a férjemmel, sőt sok újdonságot kipróbálunk, hogy ne laposodjon el a nemi életünk!
2018. febr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
esélyes hogy más nőt dug,ezért fáradt hozzád.sőt biztos.
2018. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát azén párom tuti nem dug másik nőtt.

Nem késik sose hazúlról nem jár el sehova.. csak munkába max boltba.

Meg khm kicsit töketlen hozzá hogy félredugjon.

Meg férfiak közt dolgozik

2018. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!