Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy ilyen nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen nő megéri a pénzét olyannak akinek nincs esélye valódinál?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem egészséges, de érzelmek is kialakulhatnának iránta?


[link]



2017. jan. 22. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
több mint 1700 euróért? soha, inkább verem magamnak amíg csak élek...
2017. jan. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szexuális segédeszköz, nem nő. Maximum annyi érzelem fog hozzá kötni, mint a kedvenc cipődhöz. Abba szeretsz belebújni, mert a legkényelmesebb.
2017. jan. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
nagyon sajnallak.keress fel egy pikkologust:) remelem max 15 vagy...
2017. jan. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
25 vagyok :D
2017. jan. 23. 00:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért igazi nővel is szexelhetsz...
2017. jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5! Elméletben. Én kettőnél (fizetősnél) próbálkoztam ah egyik nyíltan elkűldött a másik meg úgy csinált mintha nem lenne ott...
2017. jan. 23. 00:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért?
2017. jan. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező ezt azért nem tudom elhinni hogy egy prosti csak úgy ajtót mutat. . De ugye nem gondoltad komolyan hogy egy műanyag iránt érzelmeket fogsz táplálni. 23 L
2017. jan. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te is akor jol nézhetc ki :D


Én kettőnél (fizetősnél) próbálkoztam ah egyik nyíltan elkűldött a másik meg úgy csinált mintha nem lenne ott... XD :D

2017. jan. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Bocs, hogy beleugatok, de én ezt nőként nem értem.

Tehát voltál egy prostinál, és elküldött. Eddig (se nagyon) értem.

A másik meg úgy csinált, mintha nem lenne ott: vagyis csak feküdt, mint egy darab fa? Mert ha igen, akkor nem tudom, hogy ettől a gumibabától mit vársz? Az ajtóban fog ugrálni, és megfőzi a vacsorát, mire hazaérsz?


Jó, tudom, nem arra kell... De azon kívül, hogy nem küld el, miközben ugrálsz rajta, semmi extrát nem tud nyújtani. Tudod, csak egy darab gumi, amin van egy luk. Ennyi. Nem csinál semmit.


Az pedig rendkívül beteges, hogy a kérdés felmerült, hogy érzelmek kialakulhatnak iránta. Mert? Neked mi kell az érzelmekhez? Ha csak annyi, hogy a farkad mártogathasd benne, akkor nem csoda, ha rászorulsz a guminőre...

De ha neked ennyi elég, akkor persze, simán szerelemre lobbanhatsz iránta, és tiszta szerencse, hogy nem egy almáspitével próbálkozol először...

2017. jan. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!