Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen pózokat ajánlotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pózokat ajánlotok olyannak akinek felfelé görbül a fallosza?

Figyelt kérdés

Nekem pl ha merev akkor kőkemény,és nem tudnám a testemre merőlegesbe se hajlitani mert az már szinte fáj. (olyan 45 fokot zár be a farok tövénél a has felőli oldalon)

Felfelé görbül.

Szóval?



2016. márc. 5. 23:24
 1/6 aperitif ***** válasza:
Na várjál! Most görbül, vagy felfelé áll? Hogy kell elképzelni? Először merőleges, aztán van benne egy 45°-os görbület, vagy a farkad egyenes, és a hasaddal zár be 45°-os szöget? Mert nagyon nem mindegy.
2016. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Tudsz egy google-rol képet linkelni ide? Mert nekem pl, amikor feláll, akkor rá simul az alhasomra. 25f, ha van kedve valakinek beszélni, akkor skype-m rezmuves.gy007 (LIDL, napfelkelte kép)
2016. márc. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

Úgy hajlik mint ez.

És lejjebb nemtudom lenyomni,hajlitani mert az fáj. Ezért nem mindegy milyen a póz.

Mivel elmagyarázni nem tudtam milyen, így kénytelen voltam képre rákeresni és rossz élmény volt 😫

2016. márc. 6. 00:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem misszionarius ...

De barmelyik jo csak ugyesen kell

2016. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyományos misszionárius póz, misszionárius póz, úgy hogy a nő feneke alatt kispárna, lábai a nyakadban. Lovagló póz. Ezekben a pózokban ingerled legjobban a G pontját. De bármelyik póz alkalmas, mert a makk eléggé súrolja a hüvely falát, ennél a felfelé görbülő szerszámmal. Ilyen az enyém is+van benne egy balos kanyar. :D
2016. márc. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
enyém is ilyen csak nagyobb és vastagabb is.
2016. márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!