Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyiket vegyem meg a krtto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket vegyem meg a krtto kozul?

Figyelt kérdés

1...- [link]

2....- [link]



2017. júl. 6. 00:52
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Irjatok kort es nem-et is.Meg esetleg egy kis velemenyt is,hogy melyik lenne jobb a masiknal!
2017. júl. 6. 00:54
 2/21 anonim ***** válasza:
feleségnek kell? :D
2017. júl. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

ma 01:03

Csak elettarsnak :P

2017. júl. 6. 01:04
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

nem tudom feltűnt e de gyönyörű lányok vannak az országban :P

de lehet csak nekem szúrt szemet...

gyári klíma, nedves részek, ha jól csinálod akkor lent is nedvesedik, ha rosszul akkor csak a szeme

több testrése is van ilyen célra

emellett, intelligens, reggel magától felöltözik jó eséllyel, lehet vele beszélgetni, sétálni, egyes modellek még főzni is tudnak

interaktívak, és ha egy jót fogsz ki a mosolya elvarázsol


miért egy babára vesztegetnéd az idődet?

2017. júl. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A 3.200 dollárost. Ha már lúd... Egyébként is, a másiknak buta arca van, ez meg a szemüvegével olyan kis okos. Jókat fogtok beszélgetni.
2017. júl. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

kiadsam666.Nem a te orsagodban elek :) De itt is vannak persze szep nok!

Egyszeruen nem talalok baratnot magamnak! Es kifutok az idobol...Kell nekem egy baba!!

Buta arca van??? XD Szerintem meg szep es csinos!

2017. júl. 6. 01:15
 7/21 A kérdező kommentje:
Szivesebben adnam ezt a penzt egy hus ver csajnak.De mar meguntam a sok sikertelenseget.Es biztos forrasbol tudom,hogy nem kellek a csajoknak!
2017. júl. 6. 01:19
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Az igen:D

Legalább ma is tanultam valamit.

A két nem között az a hatalmas különbség,hogy mikor mi nők abbahagyjuk a babázást,ti férfiak akkor kezditek el....:D

Ebbe csak az a vicc,hogy veletek még a babák is kicsesznek,mert míg nekünk Ken került 5 ezerbe,ti Baribie-ért fizettek 500-at:D

Egyébként meg már nem azért,de ennyi pénzből tudod hány óra jönne ki egy jobb prostinál?

De nem kell prosti,ennyi pénzből már simán fel tudsz szedni pár csajt,miért egy félregyártott úszómedencével akarsz dugni?

2017. júl. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha ennyi lóvéd van akkor küldhetnél nekem, meg elmehetnél prostihoz, szerintem egy 10-esért már kapsz akciót, szóval nem lehet olyan durván drága, még az is jobb mint műanyag dolgokba verni.
2017. júl. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#8 nice általánositás egy kretén alapján over there :)
2017. júl. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!