Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinyaltam a barátnőm, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinyaltam a barátnőm, de annyira nem tetszett az íze odalent. Mi a teendő? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már annyira vártam hogy adhassak neki én is valamit, de sokkal másabb volt az illata odalent mint a többi lánynak akikkel voltam eddig.


Ciki lenne elvinni zuhanyozni előtte, egyrészt miatta, másrészt miattam is? Mindketten mosakodhattunk a randi előtt, de kellett egy kis idő mire oda került a sor, és szerintem rendesen megizzadhatott előtte: imádok nyalni, hiszen ez az együttlét legszebb és legintimebb pontja számomra, de így nehezebb.

Hogyan mondjam el úgy neki, hogy ő is megmossa előtte egy kicsit, és így örömmel láthassak neki?



Segítségeteket köszönöm


2018. febr. 4. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Mit szólnál ha a csajod írná ugyanezt hogy le szopott de nem tetszik neki az ízed.


Sőt belegondoltál abba hogy Tényleg nem vagy finom odalent. Csak Ő nem finnyázik és lepippant téged. Közben meg lehet küzdenie kell a gyomrával

2018. febr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Pl vetkőzzetek és invitált be a zuhany alá. Ott is lehet huncutkodni. Ès nem kell körbe írnod hogy mossa meg a suncit mert büdös.

24N

2018. febr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1es marhasagokat beszélsz! Nem vagytok idegenek és simán meg lehet mondani...
2018. febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es, és most ő tehet erről? Áruld már el kérlek, hogy hogyan érezzen más magától az ember? :DD
2018. febr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Ajánld fel neki, hogy ézékien megmosod, fürdted őt és közben jó alaposan megnyalod a mézescsuprot.
2018. febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan bizonyára friss kapcsolat de én simán meg szoktam kérni az asszonyt hogy tisztálkodjon, pláne ha látszik is hogy volt egy nagyon pici folyása vagy ilyesmi. Gondolom savanykás keserű volt a számodra.
2018. febr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#1, annyiban lehet csak igazad, hogy nem biztos hogy én is finom vagyok odalent: én ezt nem állítottam, és nem is feltételezem, csakis bízni tudok benne hogy neki is tetszik amit érez

Mindig zuhanyzom randik előtt, hintőporral szoktam a zacsimat és babaolajjal azokon a napokon amikor nincs randi (nehogy a gumival gondokat okozzon, még akkor is ha akkorra már felszívja a bőröm)

Innentől az ő döntése hogy be szeretné-e kapni, de a legtöbb lány eddig nem ellenkezett



#5, ez nagyon jól hangzik, és szerintem neki se lenne ellenére :))

2018. febr. 4. 10:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen alkalom volt eddig, vagy többször is tapasztaltad a kellemetlen ízét? Ha eddig egyszer nyaltad ki, simán lehet bármilyen oka, akár szimplán az, hogy bizonyos időszaknál tart a ciklusában.

Ennek ellenére a legjobb ötlet tényleg az, ha egy közös zuhanyzással kezditek az együttlétet :)

2018. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem alap szex előtt zuhanyozni
2021. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!