Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan inaktív férfivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan inaktív férfivel mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nők, hogyan kezelnétek azt, ha a párotok kerülné a szexet, magát az aktust?

Csókolózás, összebújás, simogatás, közös programok, beszélgetés stb van. De aktus ritkán...



2017. szept. 20. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Impotens vagy homár a csávó.
2017. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Hosszútávon tuti boldogtalanság..
2017. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Hogyan kezelném?

Ha nekem szükségem van a szexre és szeretem, akkor szeretném tőle tudni az okát és azt, hogy hajlandó e esetleg szakember segítségét elfogadni.

Ha ebben nem partner, akkor marad a könnyes búcsú.


Ha nekem sincs szükségem a szexre (van ilyen) és emberileg szeretem, akkor nincs miről beszélni, ha egyébként minden klappol, akkor élünk, míg meg nem halunk.

Itt a vége, fuss el véle!:)

2017. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Kukaznam. Lehetnek szexmentes idoszakok, ez rendben van, de ha valaki alapbol keruli mert mit tudom en bajok vannak az agyaban, olyan emberrel nem veszodnek. Ez tiniknel belefer ha meg szuz egy darabig, felnotteknel nem.
2017. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Mindezt hány évesen? Nem mindegy. Azt elmondja, hogy mi az oka?
2017. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Telepumpálnám tesztoszteronnal, és meg megoldódna a probléma. Kivéve ha meleg/impotens/aszexuális.
2017. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Elhagyni! Már ha neked többre van igényed. Én ezt tettem, nem bántam meg. Sosem tudnék megalkudni számomra ilyen horderejű dologban. Vagyok inkább egyedül, egy jobb reményében.
2017. szept. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Volt ilyen időszak az életében, kb. fél év. Baromira nehéz volt és majdnem rá is ment a kapcsolatunk. Én már válni akartam.
2017. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Ha én nő lennék, és ilyen pasim lenne, lecserélném az étrendjében a növényi olajokat állati zsírokra. Emellett nem adnék neki bolti vackokat enni, ami mind tele van tömve szójával (ösztrogén), és odahatnék rá, hogy sürgősen kezdjen sportolni valamit.

Mindazonáltal lehet, hogy ott kellett volna abbahagynom az okfejtésemet, hogy

"Ha én nő lennék, és ilyen pasim lenne, lecserélném..."

2017. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért milyen bosszantó számomra hogy ilyenkor szinte minden nő válni akar ,ellenkezo esetben meg a pasit hibáztatják h nem kelti fel a nő érdeklődését,fújj.
2017. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!