Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha kicsi a baratom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kicsi a baratom penisze?

Figyelt kérdés
A baratom penisze nagyon kicsi. Engem nem zavar, ugyanugy elelvezek, es utana legalabb nem faj a szex. Nagyon sokaig birja, volt hogy 50 percet is. A szex nagyon jo vele barhogy, analisan, vaginalisan es oralisan is. Mindig uj pozokban csinaljuk, mindenre hajlando. Multkor poenbol mondtam neki a bepisilos szexet, es belement. Elveztuk mindketten.Igazabol nagyon elegedetlen a penisze merete miatt, es igy nem is tudja elvezni annyira a szexet, mert gorcsol. Igy en sem tudom maximalisan elvezni. Minden teren kielegit, es mondom is neki, de nem hisz nekem. Hogy gyozzem meg, hogy o igy jo?
2018. febr. 3. 14:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Előző, nekem nem lenne gond a kis farok, csakhogy nem praktikus. Mert azzal folyton "tapsolsz", ami áthallatszik a másik szobába. Kellemetlen, ha már gyerek is van. Vagy ha valaki szülőkkel, lakótársakkal él, akkor is.

Én kizárólag ezért preferálom a hosszú farkat, mert azzal feltűnésmentesen, hangtalanul lehet szexelni.

2018. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10-es: nem értem a logikádat. Miért írta volna ezt ki pont a srác?
2018. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Eloszor is LANY vagyok, es NEM kamukerdes. Nekem megfelel, az elozo baratomnak hatalmas penisze volt, fajt is a szex vele. Elhataroztam, hogy mindent megteszek amit ker ilyen teren, hogy nojjon az onbizalma. Ma pl. szopassal ebresztettem. Lenyeltem a spermat is,pedig nem szeretem nagyon. Azt mondta ez volt az egyuttletunk ota a legjobb reggele. Persze mentunk tovabb is.. Amugy azert jo, mert erosen csinalja, igy kiegyenlitodik egy olyan emberrel, akinek nagy szerszama van. Megengedtem neki, hogy oda elvezzen ahova akar. Persze a feneket valasztotta :D
2018. febr. 4. 09:43
 14/15 anonim ***** válasza:
Legközelebb kend kenyérre a spermát.
2018. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
De pontosan hány cm is az a kicsi?
2020. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!