Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha kicsi a baratom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kicsi a baratom penisze?

Figyelt kérdés
A baratom penisze nagyon kicsi. Engem nem zavar, ugyanugy elelvezek, es utana legalabb nem faj a szex. Nagyon sokaig birja, volt hogy 50 percet is. A szex nagyon jo vele barhogy, analisan, vaginalisan es oralisan is. Mindig uj pozokban csinaljuk, mindenre hajlando. Multkor poenbol mondtam neki a bepisilos szexet, es belement. Elveztuk mindketten.Igazabol nagyon elegedetlen a penisze merete miatt, es igy nem is tudja elvezni annyira a szexet, mert gorcsol. Igy en sem tudom maximalisan elvezni. Minden teren kielegit, es mondom is neki, de nem hisz nekem. Hogy gyozzem meg, hogy o igy jo?
2018. febr. 3. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Mi lenne, ha egy kisfiú helyett egy férfit keresnél magad mellé?
2018. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
szerintem nem kell nagyon meggyőzöd. ha élvezed ezt látja rajtad és előbb utóbb megnő az önbizalma.
2018. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Na most egy kicsit bajban vagyok, mert nem látom, hogy hol a hiba! :D Jól megvagytok, örömet is szereztek egymásnak, úgyhogy szerintem semmi gond nincs. Talán még nagyon fiatal lehet a párod, és emiatt bizonytalan. Az idő, és egy jó partner (te) megoldja ezt a gondot. :)
2018. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Pèniszköppenyt próbáltàtok?

24N

2018. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Majd az idő szerintem is megoldja.
2018. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Ez egy akkora kamu kérdés... Ez nem a lány írta, hanem a pasi.
2018. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó miért gondolod.

Nézd ennyierővel én is írhattam volna

Mert ugyan ez a helyzet Nálunk is annyi különbséggel,hogy mi nem csináljuj popsiba

Élvezem a szexet.

Deva Párom mindig nagyobb péniszt akar

De nem tudom miért

És nem tudja felfogni hogy nekem nem kell nagyobb. Néha még az övé is nehezen megy be meg bizonyos pózban eléri a méhszájam ami fáj. Szóval nem tudom megérteni miért akar pár centivel hosszabbat meg vastagabbat.

Gondoltam már arra hogy szeretője van és neki nem felel meg.

24N

2018. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 17 cm és 5,5 vastag. Még nem mondták, hogy kicsi. Ki az, aki cérnapöccsel mászkál?
2018. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%
Amiért a nők nagyobb mellet.
2018. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%
Na jöjjön a sok mikro 12cm_3,5cm-es kisfarok védő :). Szerintem is elég gyanús ez a kérdés. Hogy is indul.. A barátom pénisze nagyon kicsi, de kimagyarázza, hogy ez neki nem probléma??!! csak én érzek itt egy nem kicsi ellentmondást... Nekem is kicsi a méretem ls tudom, hogy nincs olyan nő aki ezt tolerálná szeressen is bármennyire, legyél bármennyire is figyelmes, odaadó. Az évek kiölik belőlük ezt az elnéző mentalitást és előbb-utóbb új kan után néznek, aki már esélyesebb, hogy nem valami kis vékony 12cm-es fütyikével van megűtkozva..
2018. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!