Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orál "bemelegítés" nélkül nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orál "bemelegítés" nélkül nem vagyok elég nedves, párom nem tud behatolni, ez normális?

Figyelt kérdés
Mennyire normális az, hogy magamtól ha a párom felkelti bennem a vágyat, nem orállal, csak szimplán szavakkal, simogatással stb. ettől még nem leszek elég nedves, nem tud behatolni? Csak akkor, ha előtte egy ideig (legalább kb. 5 percig) nyal? és néha még akkor is nehezen megy be.. de utána már jó. Bezzeg ha részeg vagyok, akkor semmi előjáték nem kell, csak a gondolattól úgy felizgulok, hogy simán behatol, annyira nedves vagyok..Miért?
2018. jan. 31. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig alap a nyalás behatolás előtt, nem is értem, hogy más hogy tud azonnal behatolni.


Nyugodtan várd el tőle, hogy kényeztessen, mielőtt behatol.

2018. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szívesen teszi, nem azzal van a baj. :)

Csak engem zavar, hogy csak ilyen "nehezen" megy. Ill. nem tudom, normális-e.

2018. jan. 31. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha piával megy akkor gondolom az a baj, hogy nem tudod magad eléggé elengedni, nem tudsz az együttlétre ráhangolódni. (nem bízol a párodban, magadban, szégyellsz valamit vagy ki tudja)
2018. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hosszú évek óta élek nemi életet, gyakorlatilag nekem még beszélni sem kell róla, bármikor készen állok. Természetesen alap az előjáték, de van, hogy egy gyors menet jön össze a férjemmel, és abszolút nincs szükségem semmilyen gondolatmenetre, vagy előjátékra, simán tudunk együtt lenni.

Valószínűleg nem tudod kellőképpen elengedni magad alapból. Nem mindig van mód és lehetőség az életben bemelegítésre, van, hogy csak vágysz rá, de nagyon rövid idő áll rendelkezésre, így arra is fel kell lélekben készülni. Feltételezem még fiatal vagy és nem igazán állnak a nemi élet terén tapasztalatokkal teli évek a hátad mögött, később majd másabb lesz.

2018. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Használjatok síkosítót.
2018. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5 perc nyalást elég erős túlzás előjátéknak hívni. Próbáld meg elhúzni egy kicsit simogatással, markolászással, sokkal kevesebb orállal, szóval olyan kínzásfélével. Akkor menjetek tovább, ha már teljesen kész vagy (tudod, amikor a p.. d felpuffad, mint egy kispárna :) ), akkor tuti bemegy, nedves is leszel. 28/N
2018. jan. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egyszer olyan pasival, akibe valóban szerelmes vagy!!!
2018. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!