Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek emiatt kihasználom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek emiatt kihasználom, vagy normális dolog? :S

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő (21) és már lassan négy éve vagyunk együtt a párommal.


Minden jó a kapcsolatunkban, csupán annyiban különbözünk, hogy neki heti 1 szex elég. Nekem meg elég kevés. Az utóbbi időben meg ha nekem kedvem támad, és látom hogy ő fáradt vagy nincs kedve, akkor csak odavezetem a kezét, hogy elégitsen ki és ezzel le van tudva.


De elkezdtem azon gondolkodni, hogy vajon ezzel nem használom ki őt? Mert nem szoktam viszonozni, ha látom hogy alapból nincs kedve...de legalább akkor nekem se legyen hiányom.

Persze ez nem egyoldalú, van, hogy csak úgy nekem támad kedvem és orálozok stb. Kissé büntudatom lett, mert megesik, hogy miután kielégitett engem megjön a kedve, de ugye akkor én már kész vagyok . Viszont nekem is rosszul esik néha, hogy én közeledek úgy és nem akarja folyatni.

Mit gondoltok erről?


2018. jan. 31. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Azt, hogy úgy intézzétek, hogy mindkét fél elégedett legyen...és persze nem árt ezt időnként megbeszélni egymással. Azon belül mindegy.
2018. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ez nagyon fura.

Ha nincs kedvem hozzá, akkor ahhoz sincs kedvem, hogy kielégítsem a másikat. Ahhoz is be kell vonódni, el kell engedni magad, részt kell venni, oda kell figyelni, és ha az ember fáradt, az is megerőltető lehet. Ha a páromnak nincs kedve, eszembe se jutna ráerőszakolni, hogy kielégítsen. Ennyi erővel csinálhatnád magadnak, nem? Ha közben megjön a kedve, befejezitek együtt.

Amúgy meg ha megjön a kedve, de te már végeztél, neked miért nem jut eszedbe őt is kielégíteni ekkor?

2018. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg kozben, hogy szopjal-e. Ha a valasz nem, akkor folytassa, ha igen, akkor.igen.
2018. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!