Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog, hogy megalázón...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy megalázónak érzem?

Figyelt kérdés
A "barátnőm" előttem elég sok sráccal feküdt le. Velem viszont nem akar, illetve nagyon nagyon ritkán. Kb 1 évbe egyszer, de komolyan. Ez előtt meg fűvel-fával is. Jogosan érzem ezt megalázónak?

2017. nov. 16. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mióta vagytok együtt?
2017. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Vannak szeretőnek es barátnak való fiuk.

Te az utóbbi lehetsz.


Nehogy azt gondold mar h a barátnőd csak annyit szexel amennyit veled.

2017. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom... 3 éve vagyunk együtt és szerintem nem is leszünk tovább.
2017. nov. 16. 20:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Három évig...

Ez pont három évvel több, mint amennyit foglalkoznod kellett volna vele.

2017. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
En erre inkabb azt mondanam, hogy bena. Nalam alapbol -50 pontrol indul egy csaj ha azzal buszkelkedik h hany fszt fogott..ki a fszt erdekel a multja, a lenyeg hogy neked jot akarjon. Oda-vissza onzetlenul. Ha ez nincs meg akkor OFF. Volt nekem is ilyen csajjal dolgom, vettem is kabatom gyorsan. Tudod sok hal van a vizben meg...
2017. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem értem egyszerűen... Azt mondja, hogy szeret meg, hogy velem akar maradni. A szex az nulla, mikor megkérdezem, hogy miért nem szeretne szeretkezni, akkor azt mondja, hogy őt nem foglalkoztatja egésznap ez, meg számára nem olyan fontos dolog ez. Akkor nem értem, hogy régen miért feküdt le a fél faluval...:D Nagyon megalázó érzés, hogy neki kellettek azok a srácok, én aki a barátja meg levan szarva.
2017. nov. 16. 20:39
 7/9 anonim ***** válasza:
És mennyi pénzed van?
2017. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs sok pénzem, nem azért szeret ha erre gondoltál.
2017. nov. 16. 20:43
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
1 évben 1x? :O :O Hát haver nem akarlak megbántani, de én úgy kib.sznám, hogy a lába nem érné a földet :D Ez nem kapcsolat, hanem barátság extrákkal :D
2017. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!