Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ássam el magam, ha egy közel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ássam el magam, ha egy közel 45 éves férfit kívánok huszonévesen? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 30. 21:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem 46 évesen volt több mint 2 évig 24 éves baratnőm! Ő sem ásta el magát! Szerintem neked sem kell! Pláne, ha működik a dolog! ;-)
2018. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én örülök 37/F
2018. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Gondolom azért jövünk be a fiatalabb lányoknak mert tudjuk mit szeretnénk, van életcélunk, nem linkelünk mint a mai tizen huszonéves fiúk és egy férfi 35- sármos férfias és nem előtte mikor még úgy néznek ki mint egy mellbeteg uborka.


41/F

2018. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Már megint mások véleménye aggaszt. Xard már le, és tedd amit akarsz.
2018. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!