Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szornyu no vagyok, ha kivanok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szornyu no vagyok, ha kivanok egy masik ferfit, de kozben ferjnel vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy rossz az amit erzek,de nincs mit tennem ellene. Nem akarom megcsalni a ferjem,de anyira kivanom azt a ferfit.Akarhanyszor meglatom csak ugy szikrazik a levego koztunk,allandoan flortolunk egymasal,es tudom jol hogy ha en akarnam,biztosan hogy lefekudne velem. Szornyen erzen magam,de ha egyszer igaz.
2018. jan. 23. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy engedsz a kísértésnek kockára téve a házasságod, a férjed bizalmát, vagy erőt veszel magadon és elfelejted. Köztes út nincs. Bárhogy is döntesz, a lelki ismereteddel neked kell elszámolni.

Nem tudlak ezért elítélni, mert én is voltam ilyen helyzetben, sőt én engedtem a kísértésnek. Kiderült, majdnem ráment a házasságuk.

2018. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a vágyaid, hanem a tetteid tehetnek szörnyűvé.

Így inkább a flörtölgetéseddel van baj.

2018. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy szörnyű,csak vágyakozol.Mióta vagy férjnél?
2018. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A mennyiben tré a szex otthon , balhék sora és kilátástalan a szitu válj el . Szexelj és élj külön .
2018. jan. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Férfiak egyszerűbben túl teszik rajta magukat. Én viszem haza a sok pénzt, szeretem a családomat, mindent megadok nekik, egyszer él az ember, nem én találtam ki a kereszténységet...
2018. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy az, ezek csak vagyak, dd ahogy az elso irta, neked kell dontened. En a NEM-re szavaznek. Hazas vagy, gondolom boldog, csak egy kis izgalom, ujdonsag.


A flortoles az nalam mar kiakasztana kicsit a merot, de ezt embere valogatja.


Tedd fel magadnak a kerdest: megeri? Megeri kockara tenni a hazassagod, a kozos jovodet, esetleg gyerekeket egy buta szexkapcsolatert?


A valaszt biztos, hogy tudod, csak meg ki kell asnod.


Sok szerencset hozza, es csak remelni tudom, hogy jol dontesz.


Majd ird meg esetleg a kesobbiekben!

2018. jan. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
1. Félredugsz, aztán viseled a következményeket.2. Elválsz és tiszta lappal összejössz a pasival 3. Elfelejted nagyon gyorsan. Ezt csak és kizárólag te döntheted el. Az élet mindenesetre nem véletlenül állít ilyen döntés elé...
2018. jan. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Egy dugas miatt elvalni?... ugyanmar. Kefelj a sraccal es kesz. Az csak szex, nem.erzelem, nem csalad. Felrugni mert lesz egy jo orad, felesleges. 40f
2018. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha megteszed, akkor vagy szörnyű: a megcsalás nem megbocsátható. És nem a mással szex miatt (olyat szoktunk, de közösen, megbeszélve), hanem a becsapás, a hazugság és az ezekkel járó megalázás miatt, amit a férjeddel tennél. Ha ezt nem akarod, akkor tartsd magad távol a férfitől, ne flörtölj vele, ne is találkozzatok, hogy ne legyen kísértés.
2018. jan. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

A barátnőmel már jó ideje együtt vagyunk és teljesen őszinték egymással.

Előfordult ez is, tetszett neki valaki. Beszéltünk rolla. Az igaz h egy idő után elég gyakori volt nala, hogy fantazialt a srácrol.

Egy idő után már nem nagyon tudott ellenállni és lefeküdt vele.

Utánna szólt hogy mit tett. Nem haragudtam meg érte. Őszinte maradt. Nekem ez sokkal fontosabb volt mind hogy volt egy kis félre lépése. Azóta is együtt vagyunk és szeretem. Semmi nem változott.


Ha partner a férjed mindenbe akkor tudsz vele erről beszélni. Jobb mind hogy magadba tartsd

2018. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!