Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfinek huszonévesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinek huszonévesen nem volt még kapcsolata, de soha sem akart, azzal gondok vannak?

Figyelt kérdés

Szexuálisan a nők vonzanak, de egyszerűen nem tudom elképzelni magam egy nő mellett, hogy én vagyok a pasija.


Amikor 13-15 éves gyerek voltam, akkor sem érettem, hogy mi a jó abban, hogy valakinek barátnője van(szexen kívül), de úgy voltam vele, hogy van még rá időm, majd elkezd engem is érdekelni a dolog, de nem.



Nem vagyok meleg, még mielőtt valaki ilyenekkel jönne.



2017. nov. 30. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Öcsém is ilyen.

25 éves.

Egyszer volt barátnője,pár hónapig tini korban,de utólag bevallotta,hogy csak azért,mert szexet akart,amúgy nem.


Azóta sem volt,és nem is akar barátnőt.


Őt sem érdekli a párkapcsolat,nem érzelgős típus,nem szeret mások társaságában sokáig lenni,ne adj ég egy egész napot,vagy hétvégét eltölteni mással.


Nem mindenki igényli,igaz kevesebben vannak.

Találhatsz csak szexre is nőt,ha az érdekel,de ahhoz elég jól kell kinézni,főleg majd idősebb korban,mert ellenkezőleg csak fizetős jut majd.

2017. nov. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is csak 25 évesen volt az első csajom. Most már házas vagyok egy 10 éves kapcsolatban.


A társadalom nem érdekel, mit mond, hogy ez ciki vagy sem.

2017. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem sem volt még senkim, és nem is akarnék. pluszban még a szex sem vonz, szóval megütöttem a főnyereményt :D
2017. dec. 1. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!