Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megéri várni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri várni az elsővel?

Figyelt kérdés
Volt esélyem a szüzességem elvesztésére de mégse tettem. Nem tudom igazából miért nem, talán ettől különlegesebb vagyok h megvan és úgy érzem ez inkább olyan amit ki kell érdemelnie a fiúnak. Sokszor agyalok ezen h vajon akkor jól tettem? Szerettem volna de mégsem, jó is lehetett volna... Kíváncsi is vagyok már meg ha megvolt az első akk annyiszor csinálhatom amennyiszer akarom...sztem eléggé sokat nyom a latba h milyen az első, nehogy elvegye a kedved az egésztől...Nektek milyen volt az első?

2018. jan. 29. 23:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Látszik, hogy te a komolyabb, megfontoltabb lányok közé tartozol, ami becsülendő. Hidd el, hogyha akkor nem tetted meg, annak oka van. Te nem vagy az a „bárkinek hagyatt vágom magam” típus, nem lennél képes utána tükörbe nézni, lelkileg megviselne egy egyéjszakás. És nem csak a lelki részre értem, hanem ha egy olyan pasival jössz össze, akinek csak szex kell, akkor szerinted törődni azzal, hogy neked mi a jó? Az első egyébként is extra odafigyelést igényel, amit csak egy kapcsolatban kapsz meg. Ráadásul, ha 1 éjszaka után vége, és „rákapsz”, akkor kihez mennél? Keresnél újabb „áldozatot”? Kapcsolatban meg annyit szexelsz, amennyit bírtok. Az én tanácsom, hogy várj! Megéri. . :)

Kedves 10:43-as! Már többször is olvastam a történeted , és ha igaz, akkor szerintem te tudat alatt valamilyen visszacsatolást vársz, hogy jól tetted, ami tettél, ezért mentegeted magad, hogy de élvezte meg jó tapasztalat.

Nem tartalak ribinek, csak egy felelőtlen, ostoba kislánynak, aki itt osztja az észt 18 évesen, amikor még szinte semmi nem látott a világból.

Nem attól leszel tapasztalt, hogy minél több pasival elfekszel. Ha már itt tartunk most őszintén ki lehet jobb az ágyban: aki 1 pasival van évek óta vagy aki 30-cal lefeküdt,de csak 1 menetre?

Azt, hogy megbánod-e nem 2 és fél hónap után dől el, hanem évek múlva, ha tapasztaltabb és felnőttebb leszel vagy ha találkozol egy olyan személlyel, akivel komoly kapcsolatot akarsz (tudnék erre példát mondani a baráti körömből).

Én is megmosolygom a 18 éves énem írásait, pedig nem tartoztam az agyhalott partyribik körébe.

Az is beszédes, hogy 2 és fél hónapja még szűz voltál, de most már 2 strigulánál tartsz, ha így folytatod, nagyon hamar ki fogsz égni.

Érettebb fejjel, pedig igen felelőtlen dolog egy aznap megismert sráccal lefeküdni (pláne szűzen). Jó tudom, látásból ismerted, de sosem tudhatod mi rejtőzik a másik ember fejében (nem, nem nézek túl sok amerikai filmet).

„Félhomály a lakásban, lazító zene”? Igen, végül megvannak a maguk módszerei a nőcsábászoknak, hogy tudják behülyíteni a tapasztalatlan, naiv kislányokat. Vagy miért is nem vagytok együtt, ha minden lángolt? Vagy neki „sürgősen” haza kellett utaznia? Egyéb klisé? És a másik srác?

„Nekem például előtte mindig sok problémám volt azzal, hogy szexről beszéljek, az első után ez nagyon lecsökkent. Mert van vele tapasztalatom.” – Ja játszhatod a nagylányt a barátaid előtt. A partnereden kívül kivel kellene beszélned a szexről (normális esetben)?

2018. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nekem megérte... 25 évesen vesztettem el és nem bántam meg. Nem szánt szándékkal alakult így, egyszerűen csak nem találtam olyan, akinél úgy éreztem, hogy vele el tudom képzelni. Első komoly kapcsolatom volt, aki elvette a szüzességem. úgy érzem, elég érett voltam már hozzá, érzelmileg is, illetve az ember már ismeri a saját testét. Az első alkalom nagyon jó volt. Míg a barátnőim, akik 15 évesen már szexeltek, évekig azt se tudták, mi az az orgazmus. Nyilván nem azt mondom, hogy az összes tinédzser hülye a szexhez, és isten ments elveszteni. A lényeg h nem elég a testi érettség hozzá, érzelmi, értelmi érettség is "jól jön".

25L

2018. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!