Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megéri ez nekem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri ez nekem?

Figyelt kérdés

Barátommal kemény 3 hónapja vagyunk együtt.Oktober óta.Novemberben volt egy csaj ügy ami miatt majdnem dobtam.Ez még mindig nem világos számomra hogy csak kibeszélte a haverjával acsajt vagy meg is qrta..Azóta egyébként minden törölve lett a telojából....az összes ilyen kis "emlék"

Aztán jött a december nekem van egy "kis örömlány"múltam ezt az egész város megtudta két férfivel és olyan depresszióba estem hogy öngyilkos akartam lenni.Írtam búcsúlevelet is amit a barátom meg anyum megtaláltak..

Minden este egy rémálom volt.Minden este ugy volt kihivom a mentőket és pszichiátriára megyek.A barátom mindvégig mellettem volt pedig nagyon kivoltam..Sokat fogyot miattam végül ő is depressziós lett.Magába fordult miattam.Egyik este felhivtam az éppen éjszakai műszakban dolgozó párom hogy kész vagyok és bemegyek pszichiátriára.Végül pszichológushoz mentem magánba.

Egy másik este konkrétan szakitani akartam a barátommal mindenért őt okoltam és azt hittem mással boldog leszek ugyhogy jön egy másik pasi értem aki kivisz engem külföldre..ezt igy kerekperec megmondtam neki es azt is hogy karacsony elott elmennek a masikkal es konkretan azt akartam hogy szombatog meg vele vagyok es szombaton meg jon ertem a masik..és akkor meg ő borult ki rám nagyon majdnem szakítottunk de aztán megbocsajtott..átöleltem megmondtam neki hogy szükségem van rá..

Egyik másik este annyira rosszul lettem hogy apám felhívta a barátom hogy hagyjon engem el talál értelmesebb nőt is..Ezután felhívott barátom hogy ne legyek legyszives ilyen.Együtt mindent atvezselünk.Szeret kitart melllettem.Minden rendebn lesz..én pedig kivoltam akardva azt mondtam neki hogy kesz vege nincs tovabb ertelme az eleremnek nembirom..Ekkor ezutan a barátom egyik haverjának azt irta hogy menjenek el bulizni és hatha lesznek NŐK is..erre irja neki haverja hogy de neked van asszonyod..erre a barátom csak annyit irt hogy :VAN VAN DE...

A haverja kérdezgette hogy DE mi?Es a barátom csak annyit irt hogy Mindegy Apu...

Ezt én tegnap megláttam a barátom telójába...azt tudni kell barátomról hogy egyfolytába ő bszogat azzal hogy ne csaljam meg..kivel beszélgetek...irt ram egy pasi azt is elmondtam neki...erre ő rair a pasira hogy ne irogasson nekem.....


Na szoval tegnap felalltam toluk lepofoztam es megmonstam hogy vege hagyjon beken...elindultam haza de o jott futott utanam...mondtam neki hogy szanalmas kopjon le...de csak nem kopott jott utanam sirt hogy szeret annyi mindnet kibirtunk...sose csalt meg elmondana es o mondana ki hogy igen megcsalt nem erdemel meg legyen vege..de NEM TETT ilyet ezert nem vall be ilyet..felutig gyozkodott utana megbocsajtottam neki


2018. jan. 6. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te?...
2018. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Aztaqrva!
2018. jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Valamelyik nap is írtad. Amúgy jó sztori. 😊
2018. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most megyek és növesztek egy másik agyat, hogy ezt megértsem.
2018. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Tehát a kérdező számára a párkapcsolat egyenlő a csőlátással, és az a cső csak feléje nézhet.

Mi is a bajod tulajdonképp? :)))

2018. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Te még mindig itt? Istenem, volt egy hónap nyugalma a gyk-nak nélküled..
2018. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A magatokfajtának találták ki a bányászatot, hogy addig se legyetek szem előtt.
2018. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még gondolkodom rajta.
2018. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te döntesz, ha így akarod leélni az életed, tedd.A másik hogy a sarkadra állsz. Nincs ebből semmi. A meneküléssel az a baj, hogy az énünk is velünk jön!
2018. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy elő példája annak, miért élnek a pszichológusok olyan kuuuva jól.

Sosem értettem az ennyire kapcsolat-függő embereket.

Nem tudsz meglenni magadban? Csatlakozz egy szektához. Idióta.

Az sem világos mondjuk, hogy ékezet nem mindig van az eszközön, amiről írsz?

2018. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!