Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megéri várni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri várni az elsővel?

Figyelt kérdés
Volt esélyem a szüzességem elvesztésére de mégse tettem. Nem tudom igazából miért nem, talán ettől különlegesebb vagyok h megvan és úgy érzem ez inkább olyan amit ki kell érdemelnie a fiúnak. Sokszor agyalok ezen h vajon akkor jól tettem? Szerettem volna de mégsem, jó is lehetett volna... Kíváncsi is vagyok már meg ha megvolt az első akk annyiszor csinálhatom amennyiszer akarom...sztem eléggé sokat nyom a latba h milyen az első, nehogy elvegye a kedved az egésztől...Nektek milyen volt az első?

2018. jan. 29. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

tapasztalataim szerint hulyeseg annyit varni vele, nyilvan ne 12 evesen veszitsd el de en pl 14 voltam, kivancsi lettem es nem vartam. nem volt valami hu de kulonleges, sot visszatekintve vicces is volt. az elso mindig szar.


akkor veszi el a kedved hogyha valami gyokerrel csinalod aki nem figyel oda Rad, ha kedves a srac akkor mindegy :) ha akarod, csinald, nincs vesziteni valod, a szex jo :P

2018. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Megéri várni vele! Jól tetted!
2018. jan. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Megéri várni. Olyannal menj csak bele, akiben megbízol, akit szeretsz és aki szeret, és akivel legalább el tudtok képzelni egy közös jövőt...


Olyannal ne feküdj le, aki csak szexet akar... Mert ezesetben az illető önző lesz. Jó, ha együtt vagytok, ismeritek egymást.

2018. jan. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Az első nem mindig szar!!!

Én 21 voltam,nagyon jó volt.

2018. jan. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
#1-es,sz@r lehet :D én 1
2018. jan. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Akkor veszítsd el és azzal, amikor és akivel úgy érzed....az a biztos.
2018. jan. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Persze, hogy megéri várni ez elsővel.

Főleg, ha fél év múlva már a hatodik lesz az az első :DDD

2018. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%

Hülye vagy, egyáltalán nem éri meg várni.

A szüzesség negatív dolog, és nem kell házaságra hagyni.

Ez egy kór, minél előbb meg kell szabadulni tőle.


Ne romantizáld / dramatizáld túl.

Úgysem lesz tökéletes.

2018. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Na. Elmeséltem már itt pár embernek a történetemet, és általában megkaptam, hogy olcsó ... vagyok, erre nem vagyok kíváncsi, én a kérdezőnek szeretnék segíteni.

18 éves vagyok és körülbelül két és fél hónapja szexeltem először.

Előtte többször lett volna már lehetőségem, hogy lefeküdjek valakivel, de még nem éreztem magam érettnek rá. Nem testileg, hanem mentálisan vagy lelkileg. Ezt abból szűröm le, hogy nem mentem bele.

De volt ez a srác, aki a sulink mellett lévő egyetemre jár, és elsétáltam mellett, egymásra néztünk és éreztem, hogy utánam fog jönni és le is szólított, elhívott randizni.

Még aznap találkoztunk, én pedig eleve azzal a gondolattal mentem el, hogy tudtam, hogy meg fog történni. Sétáltunk a Duna parton, beültünk egy helyre, és beszélgettünk (egyébként ő amerikai, szóval angolul), és nagyon erős a vonzalom. Tényleg nagyon jól éreztük magunkat. Különleges este volt. 😊 Még sétáltunk utána, kézen fogva. És igazából nagyon romantikus volt annak ellenére, hogy csak egyszeri alkalom volt és hogy nem nagyon ismertük még egymás, bár egészen mély témákat is érintettünk.

A végén felvitt magához, felmentünk a rooftop-ra (bocsi, de hortelen tényleg nincs meg, hogy hogy vagy magyarul, a tetőre) és beláttuk az egész várost. Én nagyon izgultam és amikor megölelt, akkor meg is említette, hogy milyen gyorsan ver a szívem. Itt csókolt meg először.

Aztán... viszzamentünk hozzá, és folytattuk, aminek az lett a folytatása, hogy elkezdett levetkőztetni és a többit pedig szerintem tudod.

Ekkor mondtam meg neki, hogy egyébként nekem ez lesz az első. Úgy is kezelt...nagyon óvatos volt, iszony figyelmes. Nagyon sok mindent pipróbáltunk. És gyönyörű volt. Félhomály a lakásban, lazító zenével.

Mindig az volt bennem, hogy kapcsolatban szeretném megtenni először, de szerintem egy jó erős vonzalom és tűz is elég tud lenni egy nagyon jó szexhez. Ezzel a sráccal nem vagyunk együtt és már nem is találkozunk, hosszú elmondani, hogy miért. Volt rajta kívül még egy srác, akivel lefeküdtem, és vele is vége van. Ez kiábrándítóan hangozhat, egy picit az is, de sosem bántam meg egyiket sem. Mert mindegyik tapasztalatot jelent és élveztem is őket. Viszont most már úgy vagyok vele, hogy sokkal inkább érzelemből szeretnék bárkivel lefeküdni. Mert úgy sokkal jobb. Az elsőben is volt azért érzelem bőven.

A másik dolog... a szex nagyon túl van misztifikálva. Nem kell ilyen szinten komolyan venni. Persze, csak ha nem szeretnéd.

Nyugodtan várhatsz vele még, ha úgy érzed, de ha van olyan, akivel olyan helyzetbe kerülsz, erős a vonzalom és csak az tart vissza, hogy “Mi lesz ha megbánom?”, szerintem erre nem nagy az esély.

Nem úgy kell erre gondolni, hogy elvesztesz valamit, ezért nem tartom jó kifejezésnek ezt, hanem arra hogy nyers, jó élményt, tapasztalatot, magabiztosságot. Nekem például előtte mindig sok problémám volt azzal, hogy szexről beszéljek, az első után ez nagyon lecsökkent. Mert van vele tapasztalatom. Tudom, hogy milyen és látom, hogy semmi értelme tabut csinálni belőle, amit oly sokan tesznek. És nem érdemes senkit megvetni azért, ha sok partnere volt, mert az embert nem ez határozza meg. Szerintem dönts belátásod szerint, én csak annyit tudok mondani, hogy én egy percig nem bántam meg, hogy nem kapcsolatban történt meg először.

2018. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem ezt mindenki másként éli meg, dolgozza fel, szóval egyedül a magam példáját tudom elmondani.

Én elveszteni el tudtam volna előbb is, de igazából úgy voltam vele, hogy az életben egy ember főleg ha felnőtt már, annyi kompromisszumot köt. És kapcsolatokban is ezt látom: férjek, feleségek vergődnek egy boldogtalan házasságba, szeretőkkel járnak el, a beosztott a főnökkel kavar a jobb pénz reményébe... szóval az ember mindent elkövet, hogy már csak egy árucikk legyen az intimitás... épp ezért én azt akartam, hogy az első alkalom az legyen tiszta, ártatlan és minden spekulációtól mentes. Szerelmet akartam, és a szerelemmel az intimitást. Úgyhogy vártam.

20 éves koromban jött az a férfi, akibe először bele tudtam szeretni, és amit adni tudott... az valami hihetetlen. Soha semmit nem kapkodott el, mindennek megadta a módját, így nemcsak az első szex élménye, de az elő csókom is olyan élmény maradt, hogy még most is beleremeg a szívem, amikor visszagondolok rá. Nekem minden olyan tökéletes volt benne, mint valami nyálas romantikus filmben.


Úgyhogy én úgy jöttem ki a dologból, hogy nekem abszolút megérte megvárni a megfelelő személyt. Olyan élményekkel gazdagodtam, hogy azt bárkinek szívesen kívánnám.


Neked kell eldönteni mik a prioritásaid, mennyire érzed késznek magad és, hogy tekintesz a saját testedre, illetve milyen a lelki alkatod. De ha úgy érzed nem akarod, vagy nem így akarod nem kell csinálni. A szex nem bűn, de te döntöd el, hogy az élmény lesz vagy csak letudod. Nincs erre általános tanács, mert mindenkinek más a beállítottsága.

2018. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!