Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van így jövője a kapcsolatnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így jövője a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Adott egy gazdag pasi. A lány kis lakásban lakik a szüleivel (2 szoba, 1 fürdő, 1 konyha). Szépen modernul van berendezve de hát nem nagy ( látszik hogy nem vagyunk miliomosok).

3 an élünk.

Nem merem hazahozni a barátom ( friss kapcsolat). Szegyenlem hogy nekünk nincsenek olyan jó körülményeink


2018. jan. 27. 13:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Vidd haza, én se csináltam ebből gondot. Nem ezen múlik.
2018. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok egyenlőre (😀) milliomos, szegény sem, mégis normális ruhákba öltözöm. Nem is tudom mit gondolnak az előttem kommentelők, hogy aki nem milliomos annak szakadt ruhákban kell járni, mert ha nem vagy kő-gazdag akkor normális, stílusos ruhákra se legyen pénzed ... na hagyjuk már. Ezek szerint az előttem szólók vagy mind milliomosok, vagy mind szakadt ruhában járkálnak egész nap. Vidd csakbátran haza a srácot, az után úgyis ki fog derülni hogy a pénzt les-e vagy nem. Ha pedig nem akkor valószínűleg szeret. Hajrá!
2018. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tokre feleslegesen stresszelsz. Tok simán beszéd kozben ha olyan a téma mond el neki, hogy lakásban laktok, ami kicsi, 2 szoba, stb. Ha lelép a pasi, akkor csak orulj, hogy megszabadultál tole. Ha meg normális, akkor ot nem fogja ez zavarni, és hamarosan egyszeruen simán vidd el hozzátok. Ha meg gazdak, nem toled fogja várni, hogy megváltsd a kapcsolatotokat pénzbelileg. Be fogja tudni o is biztosítani. Feleslegesen izgulsz.
2018. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ha szeret, ez nem akadály :)
2018. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, van. Nyugodtan hívd át.

Az én férjem is pénzes családból származik, nagy zöldövezeti kertes házban nőtt fel. Nekem is volt zabszem a fenekemben mikor meghívtam magunkhoz. Én nagyon csóró családból származom, apám mindenünket elitta, anyám munkanélküli volt, szóval sejtheted.

Nagyon szégyelltem a panellakásunkat amit béreltünk. A maradék bútoraink kopottak voltak, a macskák lekaparták a tapétát a sarkokon, de őt ez egy cseppet se érdekelte. Simán átnézett rajta, mert ugyanakkor tiszta volt a lakás és egyedül én érdekeltem.

Idén fogjuk ünnepelni a 20. házassági évfordulónkat.

2018. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!