Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet jövője olyan kapcsolatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jövője olyan kapcsolatnak, ahol a nő a húszszeresét keresi a fizetésének?

Figyelt kérdés
Két 25 éves esetében
2018. jan. 11. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Én nem jövedelem alapján sorolom be az embereket, attól hogy többet keres még érezhetem magam vele egyenlőnek, vagy éppen többnek is. Csak mert sokat keres, nem feltétlen fogja őt meghatározni. Persze ezt mindkét fél részéről helyén kell kezelni.
2018. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát hússzorosát
2018. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

>ahol a nő a húszszeresét keresi a fizetésének?


A saját fizetésének a hússzorosát? Azt hogyan?

2018. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A férfi fizetésének
2018. jan. 11. 12:37
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sőt valaki 0X keresei a másikénak....


A jövedeleem amúgyse állandó, bármikor változhat, két egészséges ember között ez nem probléma.

2018. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha te vagy a férfi akkor a husszoros még nem is teljesitmény.
2018. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mennyi az?Konkrétabban?
2018. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az én párom hasonló kategória!

A párom egy komoly cég vezetője, magam pedig egy szürke rendszergazda vagyok.

Imádjuk, szeretjük egymást!

Semmi nem kell hozzá, mint a szeret, és a másik fél tisztelete.

Egy normális, vagy egy kicsit jobb megélhetést megengedhetek magamnak, hozzájárulok a rezsi rám eső részéhez, a koszthoz.

Intelligensnek tartom magam (szerintem Ő is engem), tehát én megyek el vele egy méregdrága öltönyben üzleti megbeszélésre, ebédre vagy vacsorára.

Amikor az üzlettársaival beszélgetek, néha az az érzésem, hogy hogy a fenébe lehet ezeknek ennyi pénzük, mert többségük buta mint a tök.

2018. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
luxus prosti vagy hogy husszorosat keresed? vagy vallalkozo?
2018. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ilyen nő kell nekem!
2018. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!