Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy találhatok olyan nőt aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatok olyan nőt aki mindig harisnyát/combfixet visel?

Figyelt kérdés

2018. jan. 23. 10:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Igen nagyon örülök ha boldoggá tehetem a barátomat. De ettől függetlenül is..ha nekem nem tetszik a combfix nem fogom senki kedvéért hordani. Vagy engem csak akkor találna szexinek? Akkor minek van velem? Ez nem önzőségről szól. Sőt, inkább a férfi nincs tekintettel arra, hogy nem minden a fark---ról szól.
2018. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
33%

van egy jópár csaj aki ha piros hó esne akkor se venne fel harisnyát és öltözne igányesen, NŐIESEN, nemhogy a barátja kedvéért. és erre a legtöbben amúgy büszkék is, sőt, még el is küldenek a francba, amiért bele akarsz szólni az öltözködésébe.


és hogy ezt bebizonyítsam ezek a nők most le fognak pontozni amiért szerintem a nőies ruházat az a szoknya és harisnya, nem a trampli szakadt farmer.

2018. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Annyit hozzáfűznék, hogy azért mert azt vesz fel a lány ami nekem tetszik, még nem jelenti azt, hogy egész nap kanos lennék, és állna rá a cerkám :D .. az, hogy tetszik a barátnőm ebben vagy abban a szettben még nem azt jelenti, hogy AZONNAL meg akarom farkalni.. úristen! :D hol élnek egyes lányok? :(


8-as álláspontját egészen odáig értem meg amíg azt írja, hogy ha neki nem tetszik az adott darab akkor nem veszi fel, mert nem érzi jól magát benne. A pótmegoldással már nem tudok egyetérteni.. Ha tudom nekem mi jön be, akkor azt nem tudja pótolni valami hasonló.

2018. jan. 23. 20:03
 14/26 anonim válasza:
63%

Kedves Mindenki és főleg Nők!


Hasonló problémákkal vagyok én is,mint a kérdező. Nekem is a harisnya a dilim a nőkön és ezek szellemében keresem a társam hosszú távra. Mielőtt bármelyik nő mondaná,nem a cerkaállításról van szó! Csupán nekem az a gondolatom,hogy fontos hogy mindkét félnek hosszú távon közös legyen a dilije. Egyik félre sem lehet ráerőltetni a másik a akaratát és a szerelem sem olyan erős-meg persze el se lehet várni-,hogy egy életen át ráerőltesse magára a másik dilijét,csak hogy megfeleljen neki,azon címszóval,hogy szereti. Viszont ha a dili nincs kiszolgálva az egyik félnél,az előbb utóbb szakításhoz fog vezetni. A nem kiszolgált fél tovább fog menni,hogy keresse azt,aki kedvére fog tenni. Vagy boldogtalan lesz egész életében és a végén a rosszlányoknál fog kikötni.

Szóval én még mindig keresem a társam,akivel közös a dilink... 40F

2018. jan. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

10.

Látom jól megmagyaráztad hogy neked legyen igazad , de látod én sem a vakvilágba beszélek van példa is rá.

2018. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
Ez nem magyarázkodás,tények,tapasztalat. Amúgy igazad van,van példa is rá,hogy van ilyen. Nekem is majdnem összejött,de aztán mégsem.
2018. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Olyat aki mindig, olyat szerintem nem találsz. Én kiskorom óta hordok harisnyát, combfixet 14 évesen vettem fel először egy alkalmi ruhához kellett. Azóta szeretem nagyon, és ha kell hordom is de nem kimondottan pasi fogásra, hanem mert én szeretem, jól érzem magam benne. De csak is olyan ruhákhoz amihez harisnyát is kell felvennem.
2018. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Az írásodban benne volt az akit tulajdonképpen keresek. A lényeg,hogy ne csak a kedvemért vegye fel,hanem azért mert szereti és jól érzi magát benne. Na a tapasztalataim szerint ebből van nagyon kevés...
2018. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Amúgy olyan aki mindig abban van,olyan is létezik,csak nagyon kevés. Mint írtam is majdnem sikerült összejöjjek olyannal. Mert szerintem aki szinte mindig viseli,az nem mondja.
2018. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Tedd széppé a párod életét, hogy ő is széppé tudja tenni a tiédet.
2018. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!