Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy találhatok olyan nőt aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatok olyan nőt aki mindig harisnyát/combfixet visel?

Figyelt kérdés

2018. jan. 23. 10:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Úgy érted, hogy a kedvedért viseljen mindig az? Ha erre izgulsz akkor egész nap állna a cerkád, ezt szeretnéd?
2018. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
48%
2018. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
A barátnőd majd a kedvedért felveszi.
2018. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%

Bárhol. Ha egy nő a kedvedbe akar járni, akkor bármikor megteszi neked.


Annyira el vagytok tévedve, ezzel a hol találok ilyen vagy olyan nőt kérdésekkel ... Egy nő bármit szívesen megtesz, ha szeret, ha te is viszonozod, ha felkelted az érdeklődését. Nem a vágyakhoz keresünk nőt, hanem ha megvan a nő, elérjük, hogy teljesítse a vágyaink :-P

2018. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%

Akkor lehet az én barátnőm sosem akar a kedvembe járni...?


F/40

2018. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
32%

4-es!

Amúgy ez egyátalán nem így van mert én 40 évesen már kiismertem a női lélektant, a kapcsolat elején talán meg van ez a el kell érni meg ha szeret alapon működő kedvedbe járás de egy bizonyos idő után már leszharják a nők hogy mit szeretne a férfi!

Mondjuk én is őket mert én úgy vagyok hogy amit kapok azt adok.

2018. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%

#6: Kicsit több vagyok, mint negyven :-P És 18 éves kapcsolatban is tud így működni ;-) Te egy kicsit rosszul ismerted ki a nőket :-P

De mondjuk leírtad hol a hiba: nem kell egymást leszarni, ha téged leszarnak, akkor azt magadnak köszönheted :-D (#4-es voltam)

2018. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
16%
Én meg úgy vagyok ezzel,hogy amiben nem érzem jól magam és tudom,hogy nem áll jól rajtam és feszélyezve érzem magam akkor azt a ruhát nem hordom. Ezért a barátom kedvéért sem hordanék olyat amitől neki állna a fa.ka,csak hogy ő kanos legyen nem fogok combfixet hordani. Kitalálunk olyat ami mindkettőnknek jó. Megbeszéljük. Feldobjuk akkor a szexuális életünket valami mással,más modón. És így is elég kreatív lehet az ember,nem csak egy modón lehet valakit felizgatni nagyon. Én ezért nem mennék bele ilyenbe. Ha valakinek meg nem tetszik,hogy nem hordok a kedvéért farok állító ruhákat akkor menjen a pi,ba!
2018. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
10%

7!

A 8-as az élő példa a kommentemre!


Hogy kit miért szharok le.

2018. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
#9: A #8-as egy önző dög, aki még nem volt igazán szerelmes :-P Nem tudja még, hogy ha az ember szerelmes, akkor bármit megtesz; persze ez oda-vissza működik olyankor és az ember nem tehernek érzi, hogy kényelmetlen, hanem boldog tőle, hogy örömet szerezhet :-P
2018. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!