Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgy akivel ismerkedem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgy akivel ismerkedem bevallotta előttem már 7 férfivel volt. Ez csak nekem tűnik soknak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 15:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%

Mi közöd hozzá? Ha kell a nő akkor úgyis kell ha előtte egy ezred megfordult benne ha meg nem akkor úgyse fog kelleni ha előtted szűz volt. Mit számít, elmondod?


Jah és arra is gondolj, hogy van a mondás: K_urvából lesz a legjobb feleség. Lehet már ismeri mi kell a férfiaknak, vagy tudja mi a jó önmagának.

2018. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is sok. Írom ezt tapasztalt férfiként. A tapasztalat nem egyenlő a partnerek számának exponenciális növekedésével.
2018. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
2 3 netán négy férfi sem felel neg at egy dolog. De amukor 7 ott már valami gyabzs talán nem véletlen hogy a 7 férfiből egynek sem kellett
2018. jan. 21. 16:30
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, kíméld meg a lányt magadtól, nagyon primitív vagy.
2018. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
1%

7et vallott be ki tudja mennyi volt még

Úgyus csak addig kellesz minden nőnek míg valami haszna van belőled ha ez negszűnim lepattint mind

Torrente jol mindja kvák mind

2018. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hány éves a hölgy?
2018. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%
Semmi közöd hozzá. Én 20 éves vagyok és 11 pasival voltam. Ebbe sok az egyéjszakás és a szexpartner is. Komoly kapcsolatom csak 3 volt, fiatal vagyok és élni akarok. Privátot el sem olvasom, törlöm egyből.
2018. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
57%
7férfi után lány te sem vagy sokkal okosabb
2018. jan. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
79%
én azt nem értem miért kell egyáltalán erről beszélni...nem mindegy? 3 éve vagyok kapcsolatban és még soha nem jött szóba, úgyanis se engem se a páromat nem a múlt érdekli hanem a közös jövő.
2018. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
79%

Szerinted mit kellett volna tennie?

- Letagadja a felét (bár így is kitudja az igazat!)

- vagy fogad egy csillagjóst aki megjósol téged az életében, majd ezek után zárdába vonulva vár rád!


Óh anyám!

2018. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!